Tereza Pokorná-Herz

Actress, Director

Date of birth

10.05.1960

Place of birth

Praha, Československo

Alternative names

Tereza Pokorná, Therese Herz, Tereza Herz, Tereza Herzová, Tereza Pokorná-Herzová

Filmography

Habermann’s Mill

2010
Second Unit Director

T.M.A.

2009
Assistant Director

Emperor's New Clothes

1994
Cast
Role: Marie

Everybody Must Wear Pyjamas

1985
Cast
Role: Blanka, Boženčina snacha

Amadeus / Amadeus: Director’s Cut

1984
Cast
Role: herečka

Last Binge

1982
Cast
Role: studentka Kristýna Hanzalová

Escapes to Go Home

1980
Cast
Role: těhotná dívka

Love between the Raindrops

1979
Cast
Role: skladnice u vetešníka Pája, Kajdova dívka

Chasing the Cat

1979
Cast
Role: Mirka, Blážina nemocná spolužačka

Taking Pleasure Until Broad Day

1978
Cast
Role: Majka

Monkey’s Playtime

1977
Cast
Role: Zuzana

Awards

Vítěz

Festival: 22. mezinárodní filmový festival Cartagena

1982
Cartagena / Colombia
Love between the Raindrops

Upozornění

Český film

Databáze obsahuje hrané filmy 1898–1993 v rozsahu publikace Český hraný film.

Animované filmy 1898–1945 jsou v databázi v rozsahu publikace Český animovaný film I.
Animované filmy 1946–1993 a dokumentární filmy 1898–1993 se budou doplňovat postupně na základě informací z interních zdrojů NFA.

V rozmezí 1993–2015 probíhá doplnění informací o českých hraných, animovaných a dokumentárních distribučních filmech z původního časopisu Filmový přehled a původní Filmové ročenky.

České distribuční filmy z období od roku 2016 až do současnosti zpracováváme postupně na základě ověřování údajů od producentů, distributorů, z filmových titulků a k filmům vznikají původní autorské anotace a obsahy.

Zahraniční filmy českých tvůrců se prozatím v databázi nenachází. Tyto údaje budeme také postupně doplňovat.

Televizní tvorba se v databázi nenachází.

Filmografie tvůrců v databázi, z výše uvedených důvodů, nemusí být v tuto chvíli kompletní.

 

Zahraniční distribuční film

Zahraniční distribuční filmy z období od roku 2014 až do současnosti zpracováváme a zpracováváme a postupně zveřejňujeme.

Zahraniční distribuční filmy do roku 2014 máme v plánu v budoucnu postupně přidávat na základě informací z původního časopisu Filmový přehled.