Miloš Fikejz

Still Photographer, Film Journalist and Columnist

Date of birth

11.10.1959

Place of birth

Vysoké Mýto, Československo

Date of death

15.01.2019

Place of death

Praha, Česká republika

Alternative names

-fik- (šifra autora), mf (šifra autora)

Filmography

Film Spa

2015
Performers

Awards

Vítěz

Exhibition: 8. přehlídka Svět knihy ve filmu při 15. mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy /14. – 17. 5. 2009/, Praha

2009
Praha / Czech Republic
čestné uznání v soutěži Slovník roku 2009 za publikace: Český film – Herci a herečky, I. díl /A – K/, 2006; II. díl /L – Ř/, 2007 a III. díl /S–Ž/, 2008

Vítěz

Exhibition: 7. přehlídka Svět knihy ve filmu při 14. mezinárodním knižním veletrhu a literárním festivalu Svět knihy 2008, Praha

2008
Praha / Czech Republic
2. cena Slovník roku 2008 v kategorii biografický slovník za Český film – Herci a herečky, I. díl /A – K/ a II. díl /L – Ř/