Ladislav Moulis st.

Camera Operator, Pedagogue, Director

Date of birth

15 April 1960

Place of birth

Plzeň, Československo

Alternative names

Ladislav Moulis – Hartola Film (název živnosti)

Filmography

The Unknown Beauty

2014

Cast

Role: dědeček

Awards

Vítěz

Festival: 49. Academia Film Olomouc – mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

2014
Olomouc / Czech Republic

Vítěz

Festival: 45. mezinárodní festival turistických filmů a videosnímků TOURFILM souběžně s 19. národním festivalem filmů, videozáznamů a multimédií o regionech v cestovním ruchu TOUR REGION FILM

2012
Karlovy Vary / Czech Republic

Vítěz

Festival: 10. mezinárodní festival outdoorových filmů 2012

2012
Ostrava / Czech Republic

Vítěz

Festival: 15. mezinárodní festival sportovních filmů SPORTFILM LIBEREC – INTERNATIONAL FICTS FESTIVAL 2012

2012
Liberec / Czech Republic

Vítěz

Festival: 11. festival dokumentární tvorby se sociální tematikou – NADOTEK

2011
Ústí nad Orlicí / Czech Republic

Vítěz

Festival: 9. mezinárodní putovní festival outdoorových filmů MFOF – soutěž a přehlídka sportovních, dobrodružných, adrenalinových a cestopisných filmů

2011
Ostrava / Czech Republic