Barbora Dlouhá

Animator, Visual Artist

Date of birth

08.08.1960

Alternative names

Bára Dlouhá

Filmography

The Fisherman Maršíček

2011
Art Director

In the Duvet

2011
Artistic Collaboration

In the Attic or Who Has a Birthday Today?

2009
Cast
Role: paní na ulici

About Sex

2008
Director, Art Director

Tainted Horseplay

1988
Cast
Role: Jana, Františkova kolegyně

Summer Job!

1988
Cast
Role: servírka

The Little Gift

1985
Cooperation

Engineer

1985
Cast

Awards

Nominace

Event: 19. výroční ceny Český lev 2012 za filmovou tvorbu roku 2011

2012
Praha / Czech Republic
Car Fairy Tales

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2008, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2009
Beroun / Czech Republic
čestné uznání za televizní animované večerníčky Gogo a Figi (Gogo and Figi, 2008)

Vítěz

Event: Odměny Českého literárního fondu v oblasti televize za rok 1993

1993
Praha / Czech Republic