Martin Dolenský

Screenwriter, Director

Date of birth

24.03.1970

Place of birth

Praha, Československo

Date of death

06.04.2017

Place of death

Hořesedly u Rakovníka, Česká republika

Alternative names

Martin Ed Woolf (pseudonym)

Filmography

Milada

2017
Script Editor

10 Rules

2014
Cast
Role: pořadatel turnaje

My Naked Diary

2012
Director, Screenplay

The Labyrinth

2012
Director
supervize

Catch the Doc!

2007
Director, Screen Story, Screenplay, Shooting Script, Cast
Role: lapiduch

The Rafters

2006
Cast
Role: hostinský

Awards

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2013, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2014
Beroun / Czech Republic
Cena dětské poroty Berounský medvídek

Vítěz

Festival: 41. dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana 2009

2009
Ostrov / Czech Republic
Cena Oty Hofmana za nejlepší dílo v kategorii filmů do 12 let, udělena odbornou porotou za televizní snímek O bílé paní (The White Lady, r. Martin Dolenský, 2008)