Nora Houfová

Actress

Date of birth

13.12.1924

Place of birth

Vídeň, Rakousko

Alternative names

Eleonora Ujková (rodné jméno), Eleonora Houf (provdaná), Nora Hauffová (podle titulků), Nora Haufová (podle titulků), Nora Houf, Nora Hauff

Filmography

Mykoin PH 510

1963
Cast
Role: německá prokuristka

A Higher Principle

1960
Cast
Role: německá sekretářka Kebrdlová