Gottland

Country

Czech Republic, the Slovak Republic, Poland

Copyright

2014

Production year

2014

Premiere

19 August 2014

Category

povídkový film

Genre

short-story, documentary

Typology

documentary

Original title

Gottland

Czech title

Gottland

English title

Gottland

Crew and creators

Screenstory

Mariusz Szczygieł (Gottland /2006/; česky naposledy nakladatelství Dokořán, Praha /2010/ – kniha)

Script Editor

Jan Gogola ml., Jana Hádková (ČT)

Film Editor

Šimon Špidla (filmová verze)

Sound Designer

Tomáš Daliman (supervize)

Executive Producer

Klára Žaloudková, Agnieszka Janowská, Paweł Kosuń, Jacek Nagłowski (Centrala), Veronika Slámová (ČT)

Producer

Tomáš Hrubý, Petr Kubica (kreativní producent ČT)

Co-producer

Agnieszka Janovská, Jacek Nagłowski, Paweł Kosuń (Centrala), Peter Badač (Bfilm), Ondřej Šejnoha (Studio FAMU), Rafał Bubnicki (Odra-Film)

Production

Kristina Pružincová (Bfilm), Marek Jindra (Studio FAMU), Zdeněk Hala (ČT)

Cooperation

Tomáš Daliman (obrazová supervize)

Music

Music Composed by

Patryk Cannon

Production info

Original Title

Gottland

English Title

Gottland

Category

povídkový film

Typology

documentary

Genre

short-story, documentary

Origin country

Czech Republic, the Slovak Republic, Poland

Copyright

2014

Production Year

2014

Premiere

19 August 2014

Age limit

suitable for all ages without limit

Production

nutprodukce, Česká televize, Tvůrčí producentská skupina Petra Kubici (Česká televize), Centrala (koprodukce), Bfilm (koprodukce), FAMU (koprodukce), Odra-Film (koprodukce)

With support

Státní fond kinematografie České republiky, Audiovizuálny fond SR, Polski Instytut Sztuky Filmowej

Distribution

nutprodukce

Technical info

Awards

Vítěz

Event: 13. ročník, CENY ANDREJE NIKOLAJE STANKOVIČE

2015
Praha / Czech Republic
Hlavní cena Andreje Nikolaje Stankoviče
Rozálie Kohoutová

Vítěz

Event: 13. ročník, CENY ANDREJE NIKOLAJE STANKOVIČE

2015
Praha / Czech Republic
Hlavní cena Andreje Nikolaje Stankoviče
Viera Čákanyová

Vítěz

Event: 13. ročník, CENY ANDREJE NIKOLAJE STANKOVIČE

2015
Praha / Czech Republic
Hlavní cena Andreje Nikolaje Stankoviče
Petr Hátle

Vítěz

Event: 13. ročník, CENY ANDREJE NIKOLAJE STANKOVIČE

2015
Praha / Czech Republic
Hlavní cena Andreje Nikolaje Stankoviče
Lukáš Kokeš

Vítěz

Event: 13. ročník, CENY ANDREJE NIKOLAJE STANKOVIČE

2015
Praha / Czech Republic
Hlavní cena Andreje Nikolaje Stankoviče
Klára Tasovská

Vítěz

Festival: 31. festival studentských filmů v Praze FAMUFEST ’14 - Zprava Zleva

2014
Praha / Czech Republic
Čestné uznání poroty
Prokop Souček

Vítěz

Festival: 18. mezinárodní filmový festival dokumentárních filmů J.IHLAVA 2014

2014
Jihlava / Czech Republic
Zvláštní uznání
Rozálie Kohoutová

Vítěz

Festival: 31. festival studentských filmů v Praze FAMUFEST ’14 - Zprava Zleva

2014
Praha / Czech Republic
Čestné uznání poroty
Lukáš Kokeš

Vítěz

Festival: 18. mezinárodní filmový festival dokumentárních filmů J.IHLAVA 2014

2014
Jihlava / Czech Republic
Zvláštní uznání
Petr Hátle

Vítěz

Festival: 18. mezinárodní filmový festival dokumentárních filmů J.IHLAVA 2014

2014
Jihlava / Czech Republic
Zvláštní uznání
Klára Tasovská

Vítěz

Festival: 18. mezinárodní filmový festival dokumentárních filmů J.IHLAVA 2014

2014
Jihlava / Czech Republic
Zvláštní uznání
Viera Čákanyová

Vítěz

Festival: 18. mezinárodní filmový festival dokumentárních filmů J.IHLAVA 2014

2014
Jihlava / Czech Republic
Zvláštní uznání
Lukáš Kokeš