Robert Jašków

Actor

Date of birth

04.12.1969

Place of birth

Trutnov, Československo

Alternative names

Robert Jášków (chybný tvar), Robert Jaškow (chybný tvar)

Filmography

Womenʹs Revenge

2020
Cast
Role: herec René Barták, manžel Mony

Milada

2017
Cast
Role: ministr zahraničních věcí Jan Masaryk

A Prominent Patient

2016
Cast
Role: Emanuel Moravec

Celebrity Ltd.

2015
Cast
Role: Křeček

Pavel Wonka Commits to Cooperate

2014
Commentary
spíkr

Intimity

2014
Cast
Role: Ivan

The Inheritance Part II

2014
Cast
Role: Daněk

Cold Sunday

2012
Cast
Role: Adam

Oldies but Goldies

2012
Cast
Role: policista na služebně

The Rain Fairy

2010
Cast
Role: Vzduch

Little Lies

2009
Cast
Role: lékař

Grapes

2008
Cast
Role: Mácha

The Last Train

2007
Cast
Role: nadporučík Blank

A Little Piece of Heaven

2005
Cast
Role: bachař

I Was a Teenage Intellectual

1999
Cast
Role: šéfintelektuál

Eeny Meeny

1999
Cast
Role: tajemník městského úřadu Mirek