Karin Mattlachová

Production Manager

Date of birth

26.07.1978

Alternative names

Karin Novozámská (rodné jméno), Karin Mattlachová Novozámská

Filmography

The Art of Passion

2021

Postproduction

výkonná producentka Mat Film Resort

Happiness Is a Bliss

2020

Postproduction

výkonná producentka Mat Film Resort

Charlatan

2020

Postproduction

výkonná producentka Mat Film Resort

Shotgun Justice

2019

Postproduction

výkonná producentka Matt Film Resort

Freedom in the Air

2019

Postproduction

výkonná producentka Matt Film Resort

The Sarcophagus

2019

Postproduction

Mat Film Resort

TvMiniUni: The Question Thief

2019

Postproduction

výkonná producentka Mat Film Resort

President Blaník

2018

Postproduction

producent MAT Film Resort

8 Heads Of Madness

2017

Postproduction

produkce Mat Film

Normal Autistic Film

2016

Postproduction

produkce