Róbert Kirchhoff

Screenwriter, Director

Date of birth

07.05.1968

Place of birth

Nitra, Československo

Alternative names

Robert Kirchhoff

Filmography

A Hole in the Head

2016
Director, Screen Story, Screenplay, Co-producer
atelier.doc

Steam on the River

2015
Director, Screen Story, Screenplay, Producer
atelier.doc

Cervan Cause

2013
Director, Screen Story, Screenplay, Producer

Made in Ash

2012
Script Editor, Producer, Co-producer
koproducent

Awards

Vítěz

Event: IGRIC – 25. ročník výroční národní tvůrčí ceny Slovenského filmového svazu, Unie slovenských televizních tvůrců a Literárního fondu SR za audiovizuální tvorbu roku 2013

2014
Bratislava / the Slovak Republic
Filmová a TV dokumentární tvorba
Cervan Cause

Vítěz

Event: 5. ročník, slovenské národní filmové ceny udělené Slovenskou filmovou a televizní akademií – SLNKO V SIETI 2014

2014
Bratislava / the Slovak Republic
Nejlepší dokumentární film
Cervan Cause

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2013, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2014
Beroun / Czech Republic
Ceny poroty
Cervan Cause

Vítěz

Event: Ceny slovenské filmové kritiky 2014, udělené Klubem filmových novinářů SSN za tvůrčí výkony v roce 2013

2014
Bratislava / the Slovak Republic
Cena za slovenský celovečerní dokumentární film
Cervan Cause

Vítěz

Festival: 56. Lipský mezinárodní festival dokumentárního a animovaného filmu – DOK Leipzig

2013
Lipsko / Federal Republic of Germany
Cervan Cause

Vítěz

Festival: 56. Lipský mezinárodní festival dokumentárního a animovaného filmu – DOK Leipzig

2013
Lipsko / Federal Republic of Germany
Cervan Cause

Vítěz

Festival: 8. mezinárodní filmový festival Cinematik Piešťany

2013
Piešťany / the Slovak Republic
Cervan Cause

Vítěz

Festival: 17. mezinárodní festival dokumentárních filmů Ji.hlava 2013

2013
Jihlava / Czech Republic
Cervan Cause