Televizní studio Ostrava

Divize společnosti

Alternativní jména

TS Ostrava, Televizní studio České televize Ostrava, Televizní studio České televize Ostrava-Radvanice, Televizní studio ČT Ostrava

Filmografie

Nová šichta

2020
Postprodukce
zvuk

Cesta do nemožna

2019
Ateliéry

Karel Reisz, Ten filmový život

2012
Výrobce, Copyright

Pouta

2010
Výrobce

Ghetto jménem Baluty

2008
Výrobce

Sametoví vrazi

2005
Výrobce

Sluneční stát

2005
Výrobce, Copyright

O Ječmínkovi

2003
Výrobce

Císař a tambor

1998
Výrobce

Konto separato

1997
Výrobce

Zahrádka ráje

1994
Výrobce

Ocenění

Vítěz

Festival: 10. mezinárodní festival filmů a televizních pořadů o technických a průmyslových památkách se zaměřením na vědeckou spolupráci a cestovní ruch – TECHNÉ Ostrava

2011
Ostrava / Česká republika
čestné uznání za snímek Železo bratří Kleinů (The Iron of the Klein Brothers, r. Jaroslav Březinka, 2011) z televizního cyklu Zrezivělá krása (Corroded Beauty)

Vítěz

Festival: 10. mezinárodní festival filmů a televizních pořadů o technických a průmyslových památkách se zaměřením na vědeckou spolupráci a cestovní ruch – TECHNÉ Ostrava

2011
Ostrava / Česká republika
čestné uznání za snímek Tasice, huť Jakuba Skláře (Jakub’s Glassworks in Tasice, r. Veronika Müllerová, 2011) z televizního cyklu Zrezivělá krása (Corroded Beauty)

Vítěz

Festival: 7. mezinárodní festival filmů o ekologii a životním prostředí – TUR Ostrava 2010

2010
Ostrava / Česká republika
čestné uznání za televizní dokument Soláň (Soláň, r. Petra Všelichová, 2008) z cyklu Náš venkov (Our Countryside)

Vítěz

Festival: 7. mezinárodní festival filmů o ekologii a životním prostředí – TUR Ostrava 2010

2010
Ostrava / Česká republika
Grand Prix – cena primátora města Ostravy za televizní dokument Slezský ráj to napohled (Look at the Silesian Paradise, r. Marcel Petrov, 2009)

Vítěz

Akce: Ceny TRILOBIT Beroun 2009, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2010
Beroun / Česká republika
čestné uznání Televiznímu studiu Ostrava za soustavné a cílevědomé rozvíjení televizní publicistiky a dokumentaristiky, reflektující dvojí totalitní minulost naší země

Vítěz

Festival: 7. mezinárodní festival filmů o ekologii a životním prostředí – TUR Ostrava 2010

2010
Ostrava / Česká republika
čestné uznání za televizní dokument Smrádek, bordýlek a globální teploučko (Stink, Shambles and Global Warmith, r. Jaroslav Večeřa, Marek Hýža, 2010) z cyklu Ta naše povaha česká (Our Czech Nature)

Vítěz

Akce: Ceny TRILOBIT Beroun 2008, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2009
Beroun / Česká republika
čestné uznání za koncepční dokumentární tvorbu