Veronika Kubařová

Actress

Date of birth

01.06.1987

Place of birth

Rakovník, Československo

Alternative names

Veronika Khek (provdaná), Veronika Khek Kubařová

Filmography

Droneman

2020
Cast
Role: JUDr. Eva, Zavadilova asistentka

Women on the Run / Joggin for Love

2019
Cast
Role: Bára, dcera Kovářových

The Last of the Noblewomen

2019
Cast
Role: přísná letuška

Stuck with a Perfect Woman

2016
Cast
Role: Mirka

10 Rules

2014
Cast
Role: Markovo první děvče

Three Brothers

2014
Cast
Role: pradlena

My Naked Diary

2012
Cast
Role: Johana

WesternStory

2011
Cast
Role: Marcelka

Lidice

2011
Cast
Role: Anička

Women in Temptation

2010
Cast
Role: Laura

The Loveliest Riddle

2008
Cast
Role: princezna

The Rafters

2006
Cast
Role: Darja

Awards

Vítěz

Festival: 32. festival české filmové a televizní komedie – Novoměstský hrnec smíchu

2010
Nové Město nad Metují / Czech Republic
Cena Zdeňka Podskalského za nejvýraznější výkon mladého tvůrce
Women in Temptation

Vítěz

Festival: 31. festival české filmové a televizní komedie – Novoměstský hrnec smíchu 2009

2009
Nové Město nad Metují / Czech Republic
Cena Herecké asociace udělená za mimořádný výkon v televizním filmu Dívka a kouzelník (The Girl and the Magician, r. Juraj Herz, 2008)