Judit Bárdos

Actress

Date of birth

12.05.1988

Place of birth

Bratislava, Československo

Alternative names

Judita Bárdos

Filmography

The Impossible Voyage

2019

Cast

Role: markýza Giuliana Benzoniová

The Magic Quill

2018

CastSinger

Role: Markéta

Bear with Us

2018

Cast

Role: Lucie, synova přítelkyně

Backstage

2018

Cast

Role: dramaturgyně Edita

Out

2017

Cast

Role: Eszter, Ágostonova dcera

In the Silence

2014

Cast

Role: Edith Kraus

Fair Play

2014

Cast

Role: Anna

The House

2011

Cast

Role: Eva

Awards

Nominace

Event: 22. výroční ceny Český lev 2015 za filmovou tvorbu roku 2014

2015
Praha / Czech Republic
Fair Play

Vítěz

Event: SLNKO V SIETI 2012, 4. slovenské národní ceny udělené Slovenskou filmovou a televizní akademií za rok 2010 – 2011

2012
Bratislava / the Slovak Republic
The House

Vítěz

Festival: IGRIC, 23. výroční národní tvůrčí ceny Slovenského filmového svazu, Unie slovenských televizních tvůrců a Literárního fondu za audiovizuální tvorbu roku 2011

2012
Bratislava / the Slovak Republic
The House

Vítěz

Festival: 19. mezinárodní filmový festival ART FILM FEST

2011
Trenčianske Teplice/Trenčín / the Slovak Republic
The House