Fimfarum 2

family

Typology

animated

Lenght

long

Czech title

Fimfárum 2

Runtime

89 min

Country

Czech Republic

Copyright

2006

Production year

2005

Premiere

23.02.2006

Language version

Czech

Director

Jan Balej, Vlasta Pospíšilová, Aurel Klimt, Břetislav Pojar

Commentary

Crew and creators

Second Unit Director

Milan Svatoš

Based on

Jan Werich (Fimfárum – kniha pohádek) (1960)

Script Editor

Miloš Zvěřina (ČT), Kateřina Krejčí (šéfdramaturg)

Sound Designer

Marek Musil, Pavel Dvořák (mix)

Special Effects

Marek Musil (zvukové efekty), Stanislav Cajthaml (zvukové efekty), Zdenek Hofman (zvukové efekty), Jana Anderlová (zvukové efekty)

Postproduction

Universal Production Partners, a. s. (obrazová postprodukce)

Production Manager

Miloslav Spala

Production info

Original Title

Fimfárum 2

English Title

Fimfarum 2

Working Title

Fimfárum z druhé kapsy

Category

Pásmo

Typology

animated

Genre

family

Origin country

Czech Republic

Copyright

2006

Production Year

2005

Premiere

23.02.2006

Production

MAUR film s. r. o., Universal Production Partners, a. s. (koprodukce), ČESKÁ TELEVIZE (koprodukce), Centrum tvorby pro děti a mládež (ČESKÁ TELEVIZE), KRÁTKÝ FILM PRAHA a. s. (koprodukce), MICHAEL SAMUELSON LIGHTING PRAGUE s. r. o. (koprodukce)

Partner

Dell ČR (technologický partner), Fuji Film ČR (technologický partner), DFDS Transport (partner Filmu o filmu)

Distribution

FALCON a. s., ita agentúra, s.r.o. (– Itafilm; pro Slovenskou republiku)

Technical info

Lenght

long

Runtime

89 min

Versions

Czech

Awards

Vítěz

Event: 14. výroční ceny Český lev 2006

2007
Praha / Czech Republic
Český lev 2006 udělený Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší výtvarný počin
Martin Velíšek

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2006, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2007
Beroun / Czech Republic
čestné uznání
Vlasta Pospíšilová

Vítěz

Event: 14. výroční ceny Český lev 2006

2007
Praha / Czech Republic
Český lev 2006 udělený Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší výtvarný počin
Pavel Koutský

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2006, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2007
Beroun / Czech Republic
čestné uznání
Jan Balej

Vítěz

Event: 14. výroční ceny Český lev 2006

2007
Praha / Czech Republic
Český lev 2006 udělený Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší výtvarný počin
Petr Poš

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2006, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2007
Beroun / Czech Republic
čestné uznání
Břetislav Pojar

Vítěz

Event: 14. výroční ceny Český lev 2006

2007
Praha / Czech Republic
Český lev 2006 udělený Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší výtvarný počin
Jan Balej

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2006, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2007
Beroun / Czech Republic
čestné uznání
Aurel Klimt