Lucie Vondráčková

Actress, Singer

Date of birth

08.03.1980

Place of birth

Praha, Československo

Alternative names

Lucie Plekancová (provdaná), Lucie Plekancová Vondráčková, Lucka Vondráčková

Filmography

The Summer with a Gentleman

2019

Cast

Role: Lenka, dcera Valentových

Decibels of Love

2016

CastSinger

Role: doktorka Lenka

Babovřesky 3

2015

SingerCast

Role: Ivana Jeřábková

Babovřesky 2

2014

SingerCast

Role: farářova sestra Ivana Jeřábková

Babovřesky

2013

SingerCast

Role: farářova sestra Ivana Jeřábková

The Labyrinth

2012

SingerCast

Role: Renata

Goat Story with Cheese!

2012

SingerDubbing

Role: hlas syrečků

The Family

2010

Cast

Role: Andulka Holubová, Káčina a Zdeňkova dcera

Kooky

2010

Cooperation

Bathory

2008

Cast

Role: Lucie

The Wonder

2006

SingerCast

Role: Karin

The Snowboarders

2004

Cast

Role: Klára

Post Coitum

2004

Cast

Role: Kristýna

Malvína

2003

Cast

Role: Malvína

A Wonderful Show

2002

SingerDubbing

A Royal Promise

2001

Cast

Role: Dina/panoš

Gee, Granny Magic!

1998

SingerCast

Role: Ester

The Sand Castle

1994

Cast

Role: dcera

The Emperor's New Clothes

1994

Cast

Role: 1. švadlenka

Awards

Vítěz

Festival: 48. mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ZLÍN 2008 – soutěžní přehlídka hraných a animovaných filmů

2008
Zlín / Czech Republic
hvězda na chodníku slávy dětských filmových představitelů za významný přínos dětské kinematografii

Vítěz

Festival: 30. dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana Ostrov

1998
Ostrov nad Ohří / Czech Republic
Gee, Granny Magic!