Míla Reymonová

Actress, Musician

Date of birth

03.10.1907

Place of birth

Praha, Rakousko-Uhersko

Date of death

15. 5. 1993?

Place of death

Londýn, Velká Británie

Alternative names

Milena Marie Rejmonová (rodné jméno), Míla Rejmonová (chybný tvar), Míla Rajmonová (chybný tvar), Mila Raymon (chybný tvar), Mila Raymanova (chybný tvar)

Filmography

Woman at the Crossroads

1937

Cast

Role: herečka Soňa Kolářová, vlastním jménem Mařka

A Hearth Without a Fire

1937

Cast

Role: herečka Věra Heranová

Three Boiled Eggs

1937

Cast

Role: Jiřina, Weberova milenka

Air Torpedo

1936

Cast

Role: houslistka Irena Vengerová, vlastním jménem Galová

Three Men in the Snow

1936

Cast

Role: Severová, host v hotelu Imperial

On the Green Meadow

1936

Cast

Role: zákaznice salonu krásy

The Volga in Flames

1934

Cast

Role: animírka

Her Doctor

1933

SingerCast

Role: konzervatoristka Jarmila Ventová

His Highness' Adjutant [German version]

1933

Cast

Role: houslistka dámského orchestru v baru Belvedere

His Highness' Adjutant

1933

Cast

Role: houslistka dámského orchestru v baru Belveder

Don't Say No, Girl!

1932

Cast

Role: návštěvnice módní přehlídky

The Career of Pavel Čamrda

1931

Cast

Role: milenka v okně