Tomáš Bělohradský

Sound Engineer, Producer

Date of birth

17.04.1974

Place of birth

Praha, Československo

Alternative names

Šámot Černochýš

Filmography

Gump – The Dog That Taught People How to Live

2021

Sound Designer

zvuk, záznam kontaktního zvuku, hudby a postsynchronů, mix zvuku a speciální zvukové efekty

Far Too Personal

2020

Sound Designer

zvuk, střih dialogů a záznam postsynchronů

Quiet Companion

2020

Sound DesignerProducerPostproduction

zvuk, záznam zvuku a hudby, mix hudby
Czech FILM
zvuk Sound4Film

Daria

2020

Sound Designer

zvuk a záznam postsynchronních ruchů

Supervising the Meaning of Dreams

2018

Sound DesignerProducerSpecial EffectsExecutive Production

zvuk, mix hudby
Czech Film

Desperate Ladies Act Desperately

2018

Sound Designer

ADR mixer

Bikers

2017

Sound DesignerPostproduction

zvuk

Crazy Kingdom

2016

Sound Designer

záznam zvukových efektů

Honey Night

2015

Sound Designer

Hunters and Victims

2015

Sound Designer

Husband to Rent

2014

Sound Designer

Sunrise Supervising

2014

Sound DesignerProducerExecutive Production

Bony and Peace 2

2014

Sound Designer

Krásno

2014

Sound DesignerCo-producer

Sound4film

Babovřesky 2

2014

Sound Designer

záznam zvuku

Babovřesky

2013

Sound Designer

střih dialogů a mix zvuku

Carmen

2013

Sound Designer

záznam zvuku

The Labyrinth

2012

Sound DesignerCo-producer

Gorilla

2011

DistributionProduction Company Sound DesignerProduction ManagerProducerCopyright

Pilinový krasohled
Pilinový krasohled

Czech Made Man

2011

Sound Designer

Edgemen

2011

Sound Designer

Habermann’s Mill

2010

Sound Designer

T.M.A.

2009

Sound Designer

Veni, Vidi, Vici

2009

Sound Designer

Solomon Kane

2009

Sound Designer

The Sorrow of Mrs. Schneider

2008

Sound Designer

Catch the Doc!

2007

Sound Designer

Money Makes the Man

2006

Sound Designer

Awards

Nominace

Event: 18. výroční ceny Český lev 2011 za filmovou tvorbu roku 2010

2011
Praha / Czech Republic
Habermann’s Mill

Vítěz

Event: 16. ceny Františka Filipovského za nejlepší herecké a tvůrčí výkony v dabingu audiovizuálních děl Přelouč 2010

2010
Přelouč / Czech Republic
Zvláštní cena Františka Filipovského udělená městem Přelouč za mimořádné dabingové zpracování televizních nebo filmových snímků různých žánrů včetně tvorby animované, dětské a TV seriálů za seriál Mistr a Markétka /1-10/ (Mastěr i Margareta /1-10/, r. Vladimir Bortko, 2005, RU); výroba dabingu Česká televize