TV NOVA

Televizní společnost

Alternativní jména

NOVA TV

Filmografie

Ubal a zmiz

2021

Partneři

hlavní partner

Případ mrtvého nebožtíka

2020

Partneři

hlavní partner

3Bobule

2020

Partneři

LOVEní

2019

Partneři

hlavní partner

Špindl 2

2019

Partneři

hlavní partner

Miss Hanoi

2018

Partneři

hlavní partner

Dvě nevěsty a jedna svatba

2018

Partneři

hlavní partner

Věčně tvá nevěrná

2018

Partneři

hlavní partner

Řachanda

2016

Partneři

hlavní partner

Donšajni

2013

Výrobce

Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka

2012

CopyrightVýrobce

koprodukce

Doktor od Jezera hrochů

2010

Výrobce

koprodukce

Jménem krále

2009

Výrobce

2Bobule

2009

Výrobce

koprodukce

Svatba na bitevním poli

2008

Partneři

hlavní partner

Sněženky a machři po 25 letech

2008

Výrobce

spolupráce

Bobule

2008

Výrobce

koprodukce

O rodičích a dětech

2008

VýrobceCopyright

koprodukce

Vy nám taky, šéfe!

2008

Výrobce

František je děvkař

2008

Výrobce

koprodukce

U mě dobrý

2008

Výrobce

spolupráce

Nejkrásnější hádanka

2008

Výrobce

koprodukce

Občan Havel

2008

Výrobce

spolupráce

Medvídek

2007

Výrobce

spolupráce

Ro(c)k podvraťáků

2006

CopyrightVýrobce

koprodukce

Rafťáci

2006

Výrobce

koprodukce

Jak se krotí krokodýli

2006

CopyrightVýrobce

koprodukce

Účastníci zájezdu

2006

CopyrightVýrobce

koprodukce

Obsluhoval jsem anglického krále

2006

CopyrightVýrobce

koprodukce

Kameňák

2003

Výrobce

Jak ukrást Dagmaru

2001

VýrobceCopyright

Suzanne

1996

Copyright

Ocenění

Vítěz

Akce: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Česká republika
divácká cena dle peoplemetrového měření za nejsledovanější pořad
Nejkrásnější hádanka

Vítěz

Akce: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Česká republika
Elsa 2010 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší televizní magazín Noc filmových nadějí (A Night of Film Hopes) – CET 21 spol. s r. o. – TV NOVA

Vítěz

Akce: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Česká republika
divácká cena udělena za nejsledovanější pořad roku Ordinace v růžové zahradě 2 (Rose Garden Clinic 2)

Vítěz

Akce: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Česká republika
Elsa 2009 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší pořad původní televizní dramatické tvorby Soukromé pasti (Private Matters, r. Milan Cieslar, Dan Wlodarczyk, Lenka Wimmerová, Petr Slavík, Petr Zahrádka, Tereza Kopáčová, Martin Dolenský, 2008)

Vítěz

Akce: 5. výroční televizní ceny ELSA

2008
Praha / Česká republika
Elsa 2008 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní dramatický pořad (hraný) Dr. House III (House M. D., 2006 – 2007, USA)