Eduard Linkers

Actor

Date of birth

11.10.1912

Place of birth

Černovice, Bukovina, Rakousko-Uhersko

Date of death

03.04.2004

Place of death

Mnichov, Německo

Alternative names

Ludwig Linker (rodné jméno)

Filmography

The Ill-fated Child

2003

Commentary

úryvky z románů Michala Wäckerleho

The Sensation Hunter

1988

Cast

Role: obchodník Hermann Kisch, novinářův otec

Motorbike

1949

Cast

Role: konstruktér ing. Vališ

The Green Notebook

1948

Cast

Role: obchodník Karel Bočan

Getting On in the World

1948

Cast

Role: bankéř Antonín Klika, Kubátův přítel

The Three of Clubs

1948

Cast

Role: JUDr. Hadrbolec, baronův právní zástupce

Krakatit

1948

Cast

Role: exponent Carson

Judgment Day

1948

Cast

Role: advokát JUDr. Červenka

The Revolt of the Toys

1947

Cast

Role: sturmann SS

I Do Not Understand

1947

Dubbing

Role: hlas gestapáka

Nobody Knows Anything

1947

SingerCast

Role: SA-Scharführer Fritz Heinecke

The Stolen Frontier

1947

Cast

Role: nadlesní Otto Czapan

A Big Case

1946

Dubbing

Role: hlas Konrada Peitela von Iglau, velitele SA

Konrada Peitela von Iglau, velitele SA

Men without Wings

1946

Cast

Role: Ullmann

Supermen

1946

Cast

Role: poručík SS

Awards

Vítěz

Event: Aprobační komise pro schvalování českých filmů

1948
Praha / Czechoslovakia
Krakatit

Vítěz

Event: Aprobační komise pro schvalování českých filmů

1946
Praha / Czechoslovakia
Men without Wings