Stanislava Coufalová

Child Actress

Date of birth

27.09.1963

Place of birth

Praha, Československo

Alternative names

Stáňa Coufalová

Filmography

Fandy, oh Fandy!

1983

Cast

Role: Jára

Faun's Delayed Afternoon

1983

Cast

Role: Zdenička, zajíc v práci

The Blue Gift from Heaven

1983

Cast

Role: služka

Loving James

1982

Cast

Role: pacientka/maska šaška s flétnou

The Green Wave

1982

SingerCast

Role: sedmnáctiletá dívka zvaná Vyžle

The Hour of Life

1981

Cast

Role: dívka v kupé

Sonata for a Red-Haired Girl

1980

SingerCast

Role: Petra Polášková

Escapes to Go Home

1980

Cast

Role: dcera

Julek

1979

Cast

Role: Anita, dcera Samkových jako jedenáctiletá

Brontosaurus

1979

Cast

Role: holka z party

Alarm in the Clouds

1978

Cast

Role: Ivanka, dcera Kalousových

Long Live Ghosts!

1977

Cast

Role: Helena, členka dětské party

Ring a Ring o’Roses

1977

Cast

Role: zrzka na konkurzu

Jakub

1976

Cast

Role: Karolina, chovanka dětského domova

Awards

Vítěz

Exhibition: 13. národní přehlídka filmů pro děti Ostrov nad Ohří

1981
Ostrov nad Ohří / Czechoslovakia
Sonata for a Red-Haired Girl

Vítěz

Festival: 2. mezinárodní festival filmů pro děti a mládež Madrás

1981
Madrás / India
Sonata for a Red-Haired Girl