Čestmír Kopecký

Producer

Date of birth

11.11.1952

Place of birth

Praha, Československo

Alternative names

Čestmír KOPECKÝ – PRVNÍ VEŘEJNOPRÁVNÍ

Filmography

Kiruna – A Brand New World

2019

Pedagogical management

Way of Sylvie

2019

Pedagogical management

The Hastrman

2018

Producer

První veřejnoprávní

We Are Never Alone

2015

Co-producer

kreativní producent Filmového centra ČT

Karel Reisz, This Filming Life

2012

Script EditorCo-producer

PV

The Granny

2009

Producer

Marbles

2008

Script EditorProducer

The Karamazovs

2008

Production Company Producer

It's Gonna Get Worse

2007

ProducerCopyright

The City of the Sun

2005

CopyrightProduction Company Producer

Hrubeš and Mareš Are Best Friends – Come Rain, Come Shine

2005

CopyrightProduction Company Producer

Bored in Brno

2003

Script EditorCopyrightProducerProduction Company

Year of the Devil

2002

Production Company Cast

Role: pacient léčebny

The Landscape

2000

Cooperation

All My Loved Ones

1999

Co-producer

Canary

1999

Producer

In the Rye

1998

Co-producer

Czech soda

1998

ProductionScript Editor

The Buttoners

1997

ProducerScript Editor

Mnyaga – Happy End

1996

ProducerScript Editor

The Stone Bridge

1996

Production

Razor Blades

1993

Producer

Horror Story

1993

Co-producer

ČT

Awards

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2013, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2014
Beroun / Czech Republic
Ceny poroty

Nominace

Event: 20. výroční ceny Český lev 2013 za filmovou tvorbu roku 2012

2013
Praha / Czech Republic
Garbage, the City and Death

Nominace

Event: 20. výroční ceny Český lev 2013 za filmovou tvorbu roku 2012

2013
Praha / Czech Republic
Garbage, the City and Death

Vítěz

Event: 16. výroční ceny Český lev 2008

2009
Praha / Czech Republic
Český lev 2008 udělený Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší film
The Karamazovs

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2007, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2008
Beroun / Czech Republic
zvláštní cena poroty udělená za dlouholetou invenční producentskou činnost, bez které by současnému českému filmu a televizi chyběla řada zásadních a provokujících tvůrčích počinů

Nominace

Event: 6. výroční ceny Český lev 1998

1999
Praha / Czech Republic
In the Rye

Nominace

Event: 6. výroční ceny Český lev 1998

1999
Praha / Czech Republic
In the Rye

Vítěz

Event: 5. výroční ceny Český lev 1997

1998
Praha / Czech Republic
The Buttoners

Vítěz

Festival: 5. FEBIOFEST 1998

1998
Praha / Czech Republic
The Buttoners

Nominace

Event: 5. výroční ceny Český lev 1997

1998
Praha / Czech Republic
The Path through a Desolate Forest

Vítěz

Event: 5. výroční ceny Český lev 1997

1998
Praha / Czech Republic
The Buttoners

Vítěz

Event: Ceny Trilobit 1993

1993
Praha / Czech Republic