Tomáš Baldýnský

Screenwriter, Author, Journalist, Columnist, Producer

Date of birth

04.08.1972

Alternative names

Baldachýn (pseudonym)

Filmography

Droneman

2020

Script Editor

Short Cut

2018

Script EditorCo-producer

kreativní producent FC ČT

Domestique

2018

Co-producer

kreativní producent FC ČT

Tiger Theory

2016

Co-producer

kreativní producent Filmového centra ČT

Code Name Holec

2016

Co-producer

kreativní producent FC ČT

In Your Dreams!

2016

Producer

kreativní producent Filmového centra ČT

Red Captain

2016

Co-producer

kreativní producent Filmového centra ČT

Home Care

2015

Co-producer

kreativní producent ČT – Filmové centrum

Photographer

2015

Co-producer

kreativní producent Filmové centrum ČT

The Little Man

2015

Co-producer

kreativní producent ČT

Little From The Fish Shop

2015

Producer

kreativní producent ČT

Dust of the Ground

2015

Co-producer

kreativní producent FC ČT

Lost in Munich

2015

Producer

kreativní producent; FC ČT

Family Film

2015

Co-producer

kreativní producent Filmové centrum ČT

Fair Play

2014

Co-producer

Hostage

2014

Co-producer

kreativní producent FC ČT

To See the Sea

2014

Co-producer

Felvidek – Caught in Between

2014

Co-producer

Filmové centrum ČT

Krásno

2014

Co-producer

Lousy Bastards

2014

Co-producer

kreativní producent ČT

Prague Cans

2014

Co-producer

ČT

US 2

2014

Co-producer

kreativní producent ČT

Totally Talking

2014

Co-producer

kreativní producent ČT

Places

2014

Co-producer

Kreativní producent ČT

Angels

2014

Co-producer

kreativní producent ČT

Crooks

2013

Co-producer

FC ČT

My Dog Killer

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

Colette

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

Like Never Before

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

Revival

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

Delight

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

Honeymoon

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

August Fools

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

The Detective Downs

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

Wings of Christmas

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

Clownwise

2013

Co-producer

kreativní producent ČT

Touchless

2012

Co-producer

kreativní producent ČT

Choking Hazard

2004

Cast

Role: muž na benzínové pumpě s profilem Alfreda Hitchcocka