Vojtěch Kotek

Actor, Director

Date of birth

08.01.1988

Place of birth

Praha, Československo

Alternative names

Vojta Kotek

Filmography

Through the Fingers

2019
Dubbing
Role: hlas moderátora mistrovství České republiky

Owners

2019
Cast
Role: Zdeněk, manžel Zahrádkové

The Last of the Noblewomen

2019
Cast
Role: advokát JUDr. Benda

Amundsen

2019
Cast
Role: německý letecký mechanik Karl Feucht, člen letecké výpravy na severní pól

Holidays in Provence

2016
Cast
Role: bubeník Matěj Novotný

Chasing Fifty

2015
Director, Screen Story, Cast
Role: Pavka Bulán (rok 1977)

Burning Bush

2013
Cast
Role: Ondřej Trávníček

Perfect Days

2011
Cast
Role: Adam

Habermann’s Mill

2010
Dubbing
Role: hlas Hanse Habermanna

Life at Stake

2008
Cast
Role: Michal

A Country Teacher

2008
Cast
Role: Beruščin přítel

Tobruk

2008
Cast
Role: italský voják

The Last Train

2007
Cast
Role: Izzy Perles

The Rafters

2006
Cast
Role: Dany

The Ro(c)k of Pariahs

2006
Cast
Role: Luki

The Snowboarders

2004
Cast
Role: Rendy

Kidnapped Home

2002
Cast
Role: Libor

Wanderers

2001
Cast
Role: Tadeáš Falk

Awards

Vítěz

Festival: 35. festival české filmové a televizní komedie – Novoměstský hrnec smíchu

2013
Nové Město nad Metují / Czech Republic

Vítěz

Festival: 35. festival české filmové a televizní komedie – Novoměstský hrnec smíchu

2013
Nové Město nad Metují / Czech Republic

Vítěz

Event: Anketa České televize – Největší Čech (nejvýznamnější osobnost Čech, Moravy a Slezska)

2005
Praha / Czech Republic

Vítěz

Festival: Dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana, Ostrov

2002
Ostrov / Czech Republic
Kidnapped Home