Dramaturgická skupina Miloše Brože

Divize společnosti

Filmografie

Revue na zakázku

1982

Výrobní skupina

Pozor, vizita!

1981

Výrobní skupina

Hodina života

1981

Výrobní skupina

Křtiny

1981

Výrobní skupina

Tajemství hradu v Karpatech

1981

Výrobní skupina

V podstatě jsme normální

1981

Výrobní skupina

Víkend bez rodičů

1981

Výrobní skupina

Postřižiny

1980

Výrobní skupina

Rukojmí v Bella Vista

1980

Výrobní skupina

Blues pro EFB

1980

Výrobní skupina

Romaneto

1980

Výrobní skupina

Rytmus 1934

1980

Výrobní skupina

Trhák

1980

Výrobní skupina

Zlatá slepice

1980

Výrobní skupina

Pátek není svátek

1979

Výrobní skupina

Smrt stopařek

1979

Výrobní skupina

Pumpaři od Zlaté podkovy

1978

Výrobní skupina

Báječní muži s klikou

1978

Výrobní skupina

Čistá řeka

1978

Výrobní skupina

Trasa

1978

Výrobní skupina

Adéla ještě nevečeřela

1977

Výrobní skupina

Jen ho nechte, ať se bojí

1977

Výrobní skupina

Příběh lásky a cti

1977

Výrobní skupina

„Marečku, podejte mi pero!“

1976

Výrobní skupina

Dobrý den město

1976

Výrobní skupina

Náš dědek Josef

1976

Výrobní skupina

Noc klavíristy

1976

Výrobní skupina

Smrt na černo

1976

Výrobní skupina

Cirkus v cirkuse

1975

Výrobní skupina

Hřiště

1975

Výrobní skupina

Hudba kolonád

1975

Výrobní skupina

Prodaná nevěsta

1975

Výrobní skupina

Romance za korunu

1975

Výrobní skupina

Sarajevský atentát

1975

Výrobní skupina

Drahé tety a já

1974

Výrobní skupina

Muž z Londýna

1974

Výrobní skupina

Hvězda padá vzhůru

1974

Výrobní skupina

Kdo hledá zlaté dno

1974

Výrobní skupina

Lidé z metra

1974

Výrobní skupina

Kronika žhavého léta

1973

Výrobní skupina

Noc na Karlštejně

1973

Výrobní skupina

Tři chlapi na cestách

1973

Výrobní skupina

Pokus o vraždu

1973

Výrobní skupina

Ukradená bitva

1972

Výrobní skupina

Smrt si vybírá

1972

Výrobní skupina

Morgiana

1972

Výrobní skupina

Akce Bororo

1972

Výrobní skupina

Zpívající film

1972

Výrobní skupina

Psi a lidé

1971

Výrobní skupina

Slaměný klobouk

1971

Výrobní skupina

Smrt černého krále

1971

Výrobní skupina

Svědectví mrtvých očí

1971

Výrobní skupina

Šance

1971

Výrobní skupina

Vražda v hotelu Excelsior

1971

Výrobní skupina

Ďábelské líbánky

1970

Výrobní skupina

dokončení

Luk královny Dorotky

1970

Výrobní skupina

Partie krásného dragouna

1970

Výrobní skupina

Pěnička a Paraplíčko

1970

Výrobní skupina

Svatá hříšnice

1970

Výrobní skupina

dokončení

Na kolejích čeká vrah

1970

Výrobní skupina

dokončení

Touha zvaná Anada

1969

Výrobní skupina

dokončení