TV NOVA

(none)

Alternative names

NOVA TV

Filmography

The Case of the Dead Deadman

2020
Partners
hlavní partner

The Grapes 3

2020
Partners

LOVEhunt

2019
Partners
hlavní partner

Špindl 2

2019
Partners
hlavní partner

Miss Hanoi

2018
Partners
hlavní partner

Two Brides and One Wedding

2018
Partners
hlavní partner

Unfaithfully Yours

2018
Partners
hlavní partner

Crazy Kingdom

2016
Partners
hlavní partner

Don Juans

2013
Production Company

Sunday League – Last Match of Pepik Hnátek

2012
Production Company , Copyright
koprodukce

The Doctor from Hippopotamus Lake

2010
Production Company
koprodukce

In the Name of the King

2009
Production Company

The Grapes 2

2009
Production Company
koprodukce

A Wedding on a Battlefield

2008
Partners
hlavní partner

Thawing Out

2008
Production Company
spolupráce

Grapes

2008
Production Company
koprodukce

On Parents and Children

2008
Production Company , Copyright
koprodukce

Same to You, Boss!

2008
Production Company

Frankie Is a Womanizer

2008
Production Company
koprodukce

I Am All Good

2008
Production Company
spolupráce

The Loveliest Riddle

2008
Production Company
koprodukce

Citizen Havel

2008
Production Company
spolupráce

Teddy Bear

2007
Production Company
spolupráce

The Ro(c)k of Pariahs

2006
Production Company , Copyright
koprodukce

The Rafters

2006
Production Company
koprodukce

Taming Crocodiles

2006
Production Company , Copyright
koprodukce

Holiday Makers

2006
Production Company , Copyright
koprodukce

I Served the King of England

2006
Production Company , Copyright
koprodukce

Bad Joke

2003
Production Company

Stealing Dagmar

2001
Production Company , Copyright

Suzanne

1996
Copyright

Awards

Vítěz

Event: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Czech Republic
divácká cena dle peoplemetrového měření za nejsledovanější pořad
The Loveliest Riddle

Vítěz

Event: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Czech Republic
Elsa 2010 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší televizní magazín Noc filmových nadějí (A Night of Film Hopes) – CET 21 spol. s r. o. – TV NOVA

Vítěz

Event: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Czech Republic
divácká cena udělena za nejsledovanější pořad roku Ordinace v růžové zahradě 2 (Rose Garden Clinic 2)

Vítěz

Event: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Czech Republic
Elsa 2009 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší pořad původní televizní dramatické tvorby Soukromé pasti (Private Matters, r. Milan Cieslar, Dan Wlodarczyk, Lenka Wimmerová, Petr Slavík, Petr Zahrádka, Tereza Kopáčová, Martin Dolenský, 2008)

Vítěz

Event: 5. výroční televizní ceny ELSA

2008
Praha / Czech Republic
Elsa 2008 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní dramatický pořad (hraný) Dr. House III (House M. D., 2006 – 2007, USA)