Erich Švabík

vedoucí tvůrčí/výrobní skupiny, vedoucí výroby/produkce, filmový pracovník

Datum narození

21.05.1915

Místo narození

Rakousko-Uhersko

Datum úmrtí

25.11.2003

Místo úmrtí

Praha, Česká republika

Filmografie

Hledá se pan Tau

1972
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau to zařídí

1972
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau v cirkusu

1972
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau a cesta kolem světa

1972
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau a tisíc kouzel

1972
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Dívka na koštěti

1971
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

My tři a pes z Pětipes

1971
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau a taxikář

1971
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Panter čeká v 17,30

1971
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Princ Bajaja

1971
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Hodina modrých slonů

1971
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Svatby pana Voka

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Lišáci – Myšáci a Šibeničák

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Na kometě

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau naděluje

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau a Claudie

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau a neděle

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau přichází

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau na horách

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Už zase skáču přes kaluže

1970
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Lucie a zázraky

1970
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Nevěsta

1970
Výrobní skupina
vedoucí výrobní skupiny

Pan Tau jde do školy

1969
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Zabitá neděle

1969
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Směšný pán

1969
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Slasti Otce vlasti

1969
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Pan Tau a samá voda

1969
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Já truchlivý Bůh

1969
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Tony, tobě přeskočilo

1969
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Ucho

1969
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Na Žižkově válečném voze

1968
Výrobní skupina

Vánoce s Alžbětou

1968
Výrobní skupina

Naše bláznivá rodina

1968
Výrobní skupina

Maratón

1968
Výrobní skupina

Červená kůlna

1968
Výrobní skupina

Zázračný hlavolam

1967
Výrobní skupina

Útěk

1967
Výrobní skupina

Pět holek na krku

1967
Výrobní skupina

Malé letní blues

1967
Výrobní skupina

Když má svátek Dominika

1967
Výrobní skupina

Dita Saxová

1967
Výrobní skupina

Marketa Lazarová

1967
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Ukradená vzducholoď

1966
Výrobní skupina

U telefonu Martin

1966
Výrobní skupina

Tempo první lásky

1966
Výrobní skupina

Martin a devět bláznů

1966
Výrobní skupina

Martin a červené sklíčko

1966
Výrobní skupina

Kočár do Vídně

1966
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Dědeček, Kyliján a já

1966
Výrobní skupina

O slavnosti a hostech

1966
Výrobní skupina
vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Puščik jede do Prahy

1965
Výrobní skupina

Káťa a krokodýl

1965
Výrobní skupina

Ztracená tvář

1965
Výrobní skupina

Volejte Martina

1965
Výrobní skupina

Nikdo se nebude smát

1965
Výrobní skupina

Ať žije republika

1965
Výrobní skupina

Kdy brečí muži

1964
Výrobní skupina

Za pět minut sedm

1964
Výrobní skupina

Táto sežeň štěně

1964
Výrobní skupina

Povídky o dětech

1964
Výrobní skupina

Démanty noci

1964
Výrobní skupina

Čintamani & podvodník

1964
Výrobní skupina

Naděje

1963
Výrobní skupina

Zlaté kapradí

1963
Výrobní skupina

Tři zlaté vlasy děda Vševěda

1963
Výrobní skupina

Na laně

1963
Výrobní skupina

Máte doma lva?

1963
Výrobní skupina

Lucie

1963
Výrobní skupina

Křik

1963
Výrobní skupina

Einstein kontra Babinský

1963
Výrobní skupina

Objev na Střapaté hůrce

1962
Výrobní skupina

Zelené obzory

1962
Výrobní skupina

Malý Bobeš ve městě

1962
Výrobní skupina

Kuřata na cestách

1962
Výrobní skupina

Klaun Ferdinand a raketa

1962
Výrobní skupina

Anička jde do školy

1962
Výrobní skupina

Trápení

1961
Výrobní skupina