Jiří Šebor

vedoucí tvůrčí skupiny, vedoucí výroby

Datum narození

15.09.1915

Datum úmrtí

09.12.1972

Místo úmrtí

Praha, Československo

Filmografie

Pasťák

1990
Výrobní skupina

Tajemství zlatého Buddhy

1973
Výrobní skupina

O Sněhurce

1972
Výrobní skupina

Návraty

1972
Výrobní skupina

Morgiana

1972
Vedoucí výroby, Výrobní skupina

Smrt si vybírá

1972
Vedoucí výroby, Výrobní skupina

Bitva o Hedviku

1972
Výrobní skupina

Zlatá svatba

1972
Výrobní skupina

6 medvědů s Cibulkou

1972
Výrobní skupina

...a pozdravuji vlaštovky

1972
Výrobní skupina

Vlak do stanice Nebe

1972
Vedoucí výroby

Svět otevřený náhodám

1972
Vedoucí výroby

Cesty mužů

1972
Vedoucí výroby

Svědectví mrtvých očí

1971
Výrobní skupina

Dívka na koštěti

1971
Výrobní skupina

Touha Sherlocka Holmese

1971
Vedoucí výroby, Výrobní skupina

Tatínek na neděli

1971
Vedoucí výroby, Výrobní skupina

Klíč

1971
Výrobní skupina

Člověk není sám

1971
Výrobní skupina

Panter čeká v 17,30

1971
Vedoucí výroby

Lekce

1971
Vedoucí výroby

Svatba bez prstýnku

1971
Vedoucí výroby

Tajemství velikého vypravěče

1971
Vedoucí výroby

Takže ahoj

1970
Vedoucí výroby

Luk královny Dorotky

1970
Vedoucí výroby

Hogo fogo Homolka

1970
Výrobní skupina

Anně K. je zima

1970
Výrobní skupina

A v tom zámku...

1970
Výrobní skupina

Hippokratova přísaha

1970
Výrobní skupina

Smuteční slavnost

1969
Výrobní skupina

Kolonie Lanfieri

1969
Výrobní skupina

Kladivo na čarodějnice

1969
Výrobní skupina

Flirt se slečnou Stříbrnou

1969
Výrobní skupina

Ecce homo Homolka

1969
Výrobní skupina

Zločin v šantánu

1968
Výrobní skupina

Spalovač mrtvol

1968
Výrobní skupina

Ohlédnutí

1968
Výrobní skupina

Nejkrásnější věk

1968
Výrobní skupina

Nebeští jezdci

1968
Výrobní skupina

Muž na útěku

1968
Výrobní skupina

Čest a sláva

1968
Výrobní skupina

Svatba jako řemen

1967
Výrobní skupina

Soukromá vichřice

1967
Výrobní skupina

Sedm havranů

1967
Výrobní skupina

Jak se zbavit Helenky

1967
Výrobní skupina

Já, spravedlnost

1967
Výrobní skupina

Hra bez pravidel

1967
Výrobní skupina

Dům ztracených duší

1967
Výrobní skupina

Hoří, má panenko

1967
Výrobní skupina

Transit Carlsbad

1966
Výrobní skupina

Smrt za oponou

1966
Výrobní skupina

Flám

1966
Výrobní skupina

Fantom Morrisvillu

1966
Výrobní skupina

Zločin v dívčí škole

1965
Výrobní skupina

Úplně vyřízený chlap

1965
Výrobní skupina

Lásky jedné plavovlásky

1965
Výrobní skupina

Intimní osvětlení

1965
Výrobní skupina

Fotbal

1965
Výrobní skupina

Finský nůž

1965
Výrobní skupina

Marie

1964
Výrobní skupina

Skok do tmy

1964
Výrobní skupina

První den mého syna

1964
Výrobní skupina

Hvězda zvaná Pelyněk

1964
Výrobní skupina

A pátý jezdec je Strach

1964
Výrobní skupina

Zkáza Jeruzaléma

1964
Výrobní skupina

Mykoin PH 510

1963
Výrobní skupina

Ikarie XB 1

1963
Výrobní skupina

Handlíři

1963
Výrobní skupina

Černý Petr

1963
Výrobní skupina

Tchyně

1963
Výrobní skupina

Konkurs

1963
Výrobní skupina

Vánice

1962
Výrobní skupina

Transport z ráje

1962
Výrobní skupina

Tam za lesem

1962
Výrobní skupina

Neděle ve všední den

1962
Výrobní skupina

Černá dynastie

1962
Výrobní skupina

Kotrmelec

1961
Výrobní skupina

Tereza

1961
Výrobní skupina

Procesí k panence

1961
Výrobní skupina

Jarní povětří

1961
Výrobní skupina

Kde řeky mají slunce

1961
Výrobní skupina

Všude žijí lidé

1960
Výrobní skupina

Přežil jsem svou smrt

1960
Výrobní skupina

Policejní hodina

1960
Výrobní skupina

Páté oddělení

1960
Výrobní skupina

Lidé jako ty

1960
Výrobní skupina

Černá sobota

1960
Výrobní skupina

Mstitel

1959
Výrobní skupina

Křižovatky

1959
Výrobní skupina

Mezi nebem a zemí

1958
Výrobní skupina

Zatoulané dělo

1958
Výrobní skupina

Smrt v sedle

1958
Výrobní skupina

Kasaři

1958
Výrobní skupina

Hořká láska

1958
Výrobní skupina

V pátek ráno

1957
Výrobní skupina

V proudech

1957
Výrobní skupina

To byla noc

1957
Výrobní skupina

Štěňata

1957
Výrobní skupina

Přítel lhář

1957
Výrobní skupina

Padělek

1957
Výrobní skupina

Vina Vladimíra Olmera

1956
Výrobní skupina

Rudá záře nad Kladnem

1955
Vedoucí výroby

Severní přístav

1954
Vedoucí výroby

Jestřáb kontra Hrdlička

1953
Vedoucí výroby

Karhanova parta

1950
Vedoucí výroby

Na dobré stopě

1948
Zástupce vedoucího výroby

Jan Roháč z Dubé

1947
Zástupce vedoucího výroby

Nikdo nic neví

1947
Zástupce vedoucího výroby

Poslední mohykán

1947
Zástupce vedoucího výroby

Upozornění

Český film

Databáze obsahuje hrané filmy 1898–1993 v rozsahu publikace Český hraný film.

Animované filmy 1898–1945 jsou v databázi v rozsahu publikace Český animovaný film I.
Animované filmy 1946–1993 a dokumentární filmy 1898–1993 se budou doplňovat postupně na základě informací z interních zdrojů NFA.

V rozmezí 1993–2015 probíhá doplnění informací o českých hraných, animovaných a dokumentárních distribučních filmech z původního časopisu Filmový přehled a původní Filmové ročenky.

České distribuční filmy z období od roku 2016 až do současnosti zpracováváme postupně na základě ověřování údajů od producentů, distributorů, z filmových titulků a k filmům vznikají původní autorské anotace a obsahy.

Zahraniční filmy českých tvůrců se prozatím v databázi nenachází. Tyto údaje budeme také postupně doplňovat.

Televizní tvorba se v databázi nenachází.

Filmografie tvůrců v databázi, z výše uvedených důvodů, nemusí být v tuto chvíli kompletní.

 

Zahraniční distribuční film

Zahraniční distribuční filmy z období od roku 2014 až do současnosti zpracováváme a zpracováváme a postupně zveřejňujeme.

Zahraniční distribuční filmy do roku 2014 máme v plánu v budoucnu postupně přidávat na základě informací z původního časopisu Filmový přehled.