Ivan Hubač

Screenwriter, Dramaturge

Date of birth

26.03.1953

Place of birth

Praha, Československo

Alternative names

Ivan Hejna (pseudonym)

Filmography

The Devil's Mistress

2016

Screenplay

Four Suns

2012

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Alois Nebel

2011

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Gypsy

2011

Dramaturg

šéfgramaturg ČT

Long Live the Family!

2011

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

The House

2011

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

The Confidant

2011

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Lidice

2011

Dramaturg

Flower-Buds

2011

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Mamas & Papas

2010

Dramaturg

The Greatest Czechs

2010

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Market Chalet

2010

Dramaturg

vedoucí dramaturg

HEAD-ARMS-HEART

2010

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Surviving Life

2010

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Identity Card

2010

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Changes

2009

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Protector

2009

Dramaturg

šéfdramaturg

An Earthy Paradise for the Eyes

2009

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Three Seasons in Hell

2009

Dramaturg

šéfdramaturg

Dreamers

2009

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Broken Promise

2009

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Wingless

2009

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Veni, Vidi, Vici

2009

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Foxes

2009

Dramaturg

Heaven, Hell... Earth

2009

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Night Owls

2008

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

May

2008

Co-producerDramaturg

šéfdramaturg ČT

A Country Teacher

2008

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Guard No. 47

2008

Dramaturg

šéfdramaturg

Panna Czinka

2008

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Sister

2008

Co-producer

English Strawberries

2008

ProducerDramaturg

šéfdramaturg ČT

The Last Train

2007

Dramaturg

výroba české zvukové verze; šéfdramaturg

The Can

2007

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Catch the Doc!

2007

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Václav

2007

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Little Girl Blue

2007

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Roming

2007

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Dolls

2007

Dramaturg

šéfdramaturg

Grand Hotel

2006

Dramaturg

Rail Yard Blues

2006

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

Pleasant Moments

2006

Dramaturg

šéfdramaturg

LittleTemptations

2006

Dramaturg

šéfdramaturg ČT

The Indian and the Nurse

2006

Dramaturg

šéfdramaturg

Lunacy

2005

Dramaturg

šéframaturg ČT

Lovers and Murderers

2004

Dramaturg

šéframaturg ČT

Awards

Vítěz

Event: Ceny TRILOBIT Beroun 2013, Cena Vladislava Vančury a Čestná uznání FITES – Českého filmového a televizního svazu, Nadace Český literární fond a města Beroun za původní díla domácí filmové a televizní tvorby

2014
Beroun / Czech Republic
Zcela zvláštní cena Zlatý citrón

Vítěz

Event: 5. výroční televizní ceny ELSA

2008
Praha / Czech Republic
Elsa 2008 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší pořad původní televizní dramatické tvorby BrainStorm (BrainStorm, r. Jiří Strach, 2007)