Jiří Šebor

vedoucí tvůrčí/výrobní skupiny, vedoucí výroby/produkce

Datum narození

15.09.1915

Místo narození

Rakousko-Uhersko

Datum úmrtí

09.12.1972

Místo úmrtí

Praha, Československo

Filmografie

Pasťák

1990

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Tajemství zlatého Buddhy

1973

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

O Sněhurce

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Návraty

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Morgiana

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Smrt si vybírá

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Bitva o Hedviku

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Zlatá svatba

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

6 medvědů s Cibulkou

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

...a pozdravuji vlaštovky

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Vlak do stanice Nebe

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Cesty mužů

1972

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Svědectví mrtvých očí

1971

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Ženy v ofsajdu

1971

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Tatínek na neděli

1971

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Klíč

1971

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Člověk není sám

1971

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Svatba bez prstýnku

1971

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Černý vlk

1971

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Hogo fogo Homolka

1970

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Luk královny Dorotky

1970

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Takže ahoj

1970

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí a vedoucí výrobní skupiny

Návštěvy

1970

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“

1970

Výrobní skupina

vedoucí výrobní skupiny

Šest černých dívek aneb Proč zmizel Zajíc?

1969

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Smuteční slavnost

1969

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Kolonie Lanfieri

1969

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Kladivo na čarodějnice

1969

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Flirt se slečnou Stříbrnou

1969

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Ecce homo Homolka

1969

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Zločin v šantánu

1968

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Spalovač mrtvol

1968

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Ohlédnutí

1968

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Nejkrásnější věk

1968

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Nebeští jezdci

1968

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Muž na útěku

1968

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Čest a sláva

1968

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Svatba jako řemen

1967

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Soukromá vichřice

1967

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Sedm havranů

1967

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Jak se zbavit Helenky

1967

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Já, spravedlnost

1967

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Hra bez pravidel

1967

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Dům ztracených duší

1967

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Hoří, má panenko

1967

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Transit Carlsbad

1966

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Smrt za oponou

1966

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Flám

1966

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Fantom Morrisvillu

1966

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Zločin v dívčí škole

1965

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Úplně vyřízený chlap

1965

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Lásky jedné plavovlásky

1965

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Intimní osvětlení

1965

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Fotbal

1965

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Finský nůž

1965

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Marie

1964

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Skok do tmy

1964

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

První den mého syna

1964

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Hvězda zvaná Pelyněk

1964

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

A pátý jezdec je Strach

1964

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Zkáza Jeruzaléma

1964

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Zpívali jsme Arizonu

1964

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Mykoin PH 510

1963

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Lucie

1963

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Ikarie XB 1

1963

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Handlíři

1963

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Černý Petr

1963

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Tchyně

1963

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Konkurs

1963

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Vánice

1962

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Transport z ráje

1962

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Tam za lesem

1962

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Neděle ve všední den

1962

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Černá dynastie

1962

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Kotrmelec

1961

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Tereza

1961

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Procesí k panence

1961

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Jarní povětří

1961

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Kde řeky mají slunce

1961

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Všude žijí lidé

1960

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Přežil jsem svou smrt

1960

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Policejní hodina

1960

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Páté oddělení

1960

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Lidé jako ty

1960

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Černá sobota

1960

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Mstitel

1959

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Křižovatky

1959

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Mezi nebem a zemí

1958

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Zatoulané dělo

1958

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Smrt v sedle

1958

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Kasaři

1958

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Hořká láska

1958

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

V pátek ráno

1957

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

V proudech

1957

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

To byla noc

1957

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Štěňata

1957

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Přítel lhář

1957

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Padělek

1957

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Vina Vladimíra Olmera

1956

Výrobní skupina

vedoucí výroby tvůrčí skupiny

Rudá záře nad Kladnem

1955

Vedoucí výroby

Jestřáb kontra Hrdlička

1953

Vedoucí výroby

Severní přístav

1953

Vedoucí výroby

Karhanova parta

1950

Vedoucí výroby

Na dobré stopě

1948

Zástupce vedoucího výroby

Nikdo nic neví

1947

Zástupce vedoucího výroby

Poslední mohykán

1947

Zástupce vedoucího výroby

Jan Roháč z Dubé

1947

Zástupce vedoucího výroby