Josef Dobřichovský

střihač

Datum narození

29.10.1914

Datum úmrtí

1983

Filmografie

Vítězný lid

1977

Střih

Paleta lásky

1976

Střih

Město nic neví

1975

Střih

Rukojmí

1974

Střih

Víkend

1974

Střih

Kapsář

1974

Střih

Tři nevinní

1973

Střih

Hledá se pan Tau

1972

Střih

Ďábel

1972

Pedagogické vedení

střih

Lekce

1971

Střih

Ženy v ofsajdu

1971

Střih

Oslava pokračuje

1971

Pedagogické vedení

střih

Soud

1971

Pedagogické vedení

střih

Pan Tau a Claudie

1970

Střih

Pan Tau a neděle

1970

Střih

Pan Tau na horách

1970

Střih

Pan Tau naděluje

1970

Střih

Velká neznámá

1970

Střih

Konečná

1970

Pedagogické vedení

střih

Myšlenky jednoho nesoustředěného houslisty

1970

Pedagogické vedení

střih

Popeleční středa

1970

Pedagogické vedení

střih

Bunkr

1970

Pedagogické vedení

střih

Nezvaný host

1969

Pedagogické vedeníOdborný poradce

střih

Hřích boha

1969

Pedagogické vedení

střih

Nebeští jezdci

1968

Střih

Královský omyl

1968

Střih

Neblbni

1968

Pedagogické vedení

střih

Svatba jako řemen

1967

Střih

Stud

1967

Střih

Hra bez pravidel

1967

Střih

Čtyři v kruhu

1967

Střih

Na shledanou

1967

Pedagogické vedení

střih

Fantom Morrisvillu

1966

Střih

Andělíčci

1966

Pedagogické vedení

střih

Ceremoniál

1966

Pedagogické vedení

střih

Strašná žena

1965

Střih

Ztracená tvář

1965

Střih

Divoká holka

1965

StřihPedagogické vedení

střih

Za pět minut sedm

1964

Střih

Lov na mamuta

1964

Střih

Každý den odvahu

1964

Střih

Ďábelská jízda na koloběžce

1963

StřihPedagogické vedení

střih

Závory

1963

StřihPedagogické vedení

střih

Čas jeřabin

1963

Střih

Spanilá jízda

1963

Střih

Na laně

1963

Střih

Ikarie XB 1

1963

Střih

Bez svatozáře

1963

Střih

Tátova škola

1963

StřihPedagogické vedení

střih

I. třída

1963

Pedagogické vedení

střih

Alcron

1963

Pedagogické vedení

střih

Dvanáctého

1963

Pedagogické vedení

střih

Inventura

1963

Pedagogické vedení

střih

Otevřené okno

1963

Pedagogické vedení

střih

Černá dynastie

1962

Střih

Bílá oblaka

1962

Střih

Zpěv který nezemřel

1962

StřihPedagogické vedení

střih

Večer

1962

StřihPedagogické vedení

střih

Labyrint srdce

1961

Střih

Turista

1961

StřihPedagogické vedení

střih

Pohled do očí

1961

Střih

Jarní povětří

1961

Střih

Hledá se táta!

1961

Střih

Černobílá Sylva

1961

StřihPedagogické vedení

střih

Poslední bohém

1961

Pedagogické vedení

střih

Návštěva

1961

Pedagogické vedení

střih

Králíček

1961

Pedagogické vedení

střih

Lék

1961

Pedagogické vedení

střih

Vyšší princip

1960

Střih

Tři tuny prachu

1960

Střih

Páté oddělení

1960

Střih

Sousto

1960

StřihPedagogické vedení

střih

Nastupte, prosím!

1960

Střih

Kočičina

1960

Pedagogické vedení

střih

Cesta domů

1960

Pedagogické vedení

střih

Zbytečný motiv

1960

Pedagogické vedení

střih

Velká samota

1959

Střih

Slečna od vody

1959

Střih

Probuzení

1959

Střih

Tři přání

1958

Střih

Smrt v sedle

1958

Střih

Glorie

1958

Střih

Noční návštěva

1958

Pedagogické vedení

střih

Linka 515 – 42

1958

Pedagogické vedení

střih

Tam na konečné

1957

Střih

Škola otců

1957

Střih

Florenc 13,30

1957

Střih

Páté kolo u vozu

1957

Střih

Lhář

1957

Pedagogické vedení

střih

Vojáci

1957

Pedagogické vedení

střih

Ztracenci

1956

Střih

Roztržka

1956

Střih

Hrátky s čertem

1956

Střih

Anděl na horách

1955

Střih

Frona

1954

Střih

Hudba z Marsu

1954

Střih

Olověný chléb

1953

Střih

Severní přístav

1953

Střih

Pyšná princezna

1952

Střih

Usměvavá zem

1952

Střih

Únos

1952

Střih

Nad námi svítá

1952

Střih

Veselý souboj

1950

Střih

Přiznání

1950

Střih

Malý partyzán

1950

Střih

Žijí mezi námi

1948

Střih

Železný dědek

1948

Střih

Zelená knížka

1948

Střih

Svědomí

1948

Střih

Na dobré stopě

1948

Střih

Křížová trojka

1948

Střih

Vzbouření na vsi

1948

Střih

Poslední mohykán

1947

Střih

Portáši

1947

Střih

Nikdo nic neví

1947

Střih

Nevíte o bytě?

1947

Střih

Ves v pohraničí

1947

Střih

Velký případ

1946

Střih

V horách duní

1946

Střih

Kdo je vinen?

1946

Střih

Malá historie

1946

Střih

2× kaučuk

1946

Střih

Vlast vítá

1945

Střih

Tři knoflíky

1944

Vedoucí výrobyStřih

Všední událost

1943

Střih

Osvobozené nohy

1942

Střih

Ferda mravenec

1942

Střih

Rytmus

1941

StřihÚčinkují

Osm kroků v taktu

1940

Střih

Bourec morušový

1940

Střih

Ženy u benzinu

1939

Střih

Podvod s Rubensem

1939

Střih

Ocenění

Vítěz

Akce: Pamětní medaile k 20. výročí zestátnění Československého filmu

1965
Praha / Československo
Pamětní medaile k 20. výročí zestátnění Československého filmu
udělena na slavnostním zasedání k 20. výročí zestátnění československé kinematografie 30. 8. 1965 na Barrandově Československým filmem a Svazem československých divadelních a filmových umělců

Vítěz

Akce: Umělecké prémie

1953
Praha / Československo
Umělecká prémie
Nad námi svítá