Josef Kotalík

Actor

Date of birth

17.05.1884

Place of birth

Olší u Opařan, Rakousko-Uhersko

Date of death

19??

Alternative names

Václav Lebeda (rodné jméno), Václav Kotalík

Filmography

The Lord and his Butler

1938

Cast

Role: kustod klubu

The Way of the Cross

1938

Cast

Role: důchodní na panství

Honeymoon Journey

1938

Cast

Role: strýc Karel, host na svatební hostině

Silver Cloud

1938

Cast

Role: primář nemocnice

White Crow

1938

Cast

Role: dražitel

Miss Mother

1938

Cast

Role: vrátný v hotelu

Vanda's Troubles

1938

Cast

Role: obecní strážník

The Klapzuba's Eleven

1938

Cast

Role: zákazník u pumpy/divák na kopané

Zborov

1938

Cast

Role: člen polního soudu

Country Girl

1937

Cast

Role: domovník Novotný

Heart on Rails

1937

Cast

Role: šéf výtopny

Švanda, the Bagpiper

1937

Cast

Role: vysloužilec Šavlička

The Dragoons of Klatovy

1937

Cast

Role: venkovan

Woman below the Cross

1937

Cast

Role: host u JUDr.Hodaně

Woman at the Crossroads

1937

Cast

Role: ředitel pojišťovny

Lawyer Věra

1937

Cast

Role: sluha u Donátů

The False Pussycat

1937

Cast

Role: policejní inspektor Šplíchal

People on the Iceberg

1937

Cast

Role: sekretář u ministra

The Accordion

1937

Cast

Role: skladník

The Hordubals

1937

Cast

Role: člen poroty

Our Eleven

1936

Cast

Role: sluha u továrníka Hory

Father Vojtěch

1936

Cast

Role: policejní lékař

Camel Through the Eye of a Needle

1936

Cast

Role: člen Společenského klubu

Air Torpedo

1936

Cast

Role: šatnář

A Little Street in Paradise

1936

Cast

Role: magistrátní revizor

Viktorka

1935

Cast

Belated Love

1935

Cast

Role: ředitel záložny

Milan Rastislav Štefánik

1935

Cast

Role: italský důstojník

Long Live the Dearly Departed

1935

Cast

Role: hráč karet, host u Petra Kornela

Cácorka

1935

Cast

Role: číšník

The Club of Three

1935

Cast

Role: policejní úředník

Eleventh Commandment, The

1935

Cast

Role: revident

The Heroic Captain Korkorán

1934

Cast

Role: ředitel paroplavební společnosti

A Woman Who Knows What She Wants

1934

Cast

Role: kancelářský sluha

On Holy Hill

1934

Cast

Role: profesor Helsing

Three Steps from the Body

1934

Cast

Role: hotelový detektiv Burton

The Temptation of Mrs Antonie

1934

Cast

Role: detektiv

Music of the Hearts

1934

Cast

Role: odhadce v zastavárně

The Last Man

1934

Cast

Role: přednosta stanice

Golden Catherine

1934

Cast

Role: policejní komisař

Anita in Paradise

1934

Cast

Role: zaměstnanec firmy

Wild Night

1934

Cast

Role: strážník

Wild Night [German version]

1934

Cast

Role: strážník

From the Frying-Pan into the Fire

1934

Cast

Role: vrchní rada, člen tovární komise

Heave-Ho!

1934

Cast

Role: komorník u Simonidesa

Life Is a Dog

1933

Cast

Role: host na zásnubách

Before Graduation

1932

Cast

Role: profesor

Powder and Gas

1931

Cast

Role: policejní inspektor Vodička

You Don't Know Hadimrška [German version]

1931

Cast

Role: prodavač u Schillinga

You Don't Know Hadimrška

1931

Cast

Role: prodavač u Zlatníka

Imperial and Royal Field Marshal

1930

Cast

Role: důstojník, pobočník generála Joachima Murata ve snu