Vítězslav Boček

Actor

Date of birth

24.12.1901

Place of birth

Kutná Hora, Rakousko-Uhersko

Date of death

06.05.1961

Place of death

Praha, Československo

Alternative names

Vítězoslav Viktor Peregrin Josef Boček (rodné jméno)

Filmography

People Like You

1960

Cast

Role: mistr v Čuříkově vzpomínce

The Avenger

1959

Cast

Role: lékař

At the End of the City

1954

Cast

Role: komisař-vyšetřovatel JUDr. Daněk

A Warning

1953

Cast

Role: záškodník ing. Ryska

Hurrah, the People of Stalingrad!

1952

Cast

Role: gestapák

Mikoláš Aleš

1951

Cast

Role: faktor Grégrovy tiskárny

The Murderer's Gorge

1950

Cast

Role: hajný, Karlův otec

Darkness

1950

Cast

Role: sedlák Klanec, Machovcův švagr

Confession

1950

Cast

Role: přednosta stanice

Mr Brouček's Trip to the Golden Age

1949

CastSinger

Role: stavitel Řehák

The Great Opportunity

1949

Cast

Role: bratr Bartoš, ředitel u Bati

Motorbike

1949

Cast

Role: ředitel Meteoru Spáčil

The 1848 Revolutionary Year

1949

Cast

Role: Pravoslav Trojan

Mr Habětín Is Leaving

1949

Cast

Role: ředitel Karel Mlejnek

We Want to Live

1949

Cast

Old Ironside

1948

Cast

Role: přednosta ing. Podroužek

Number Seventy-Two

1948

Cast

Role: karbaník Kníže/herec Vítězslav Boček

The Silent Barricade

1948

Cast

Role: bojácný barikádník Kouba

Krakatit

1948

Cast

Role: laborant u ing. Tomeše

Matouš the Cobbler

1948

Cast

Role: prokurátor u krajského soudu

The Z-8 Case

1948

Cast

Role: úředník ministerstva spravedlnosti

Border Village

1947

Cast

Role: Havel

A Week in the Quiet House

1947

Cast

Role: akcesista Walter zvaný Narcis

A Big Case

1946

Cast

Role: velitel SA Hermann Hähne

Pancho's Wedding

1946

Cast

Role: lupič

The Avalanche

1946

Cast

Role: ředitel horského hotelu

The 13th Police Station

1946

Cast

Role: tajný policista

Rosina the Foundling

1945

Cast

Role: posel zednického cechu

Happy Journey

1943

Cast

Role: donašeč v herně

Fond Dream

1943

Cast

Role: přítel JUDr. Vavřiny

The Virgin

1940

Cast

Role: porodník MUDr. Jaroslav Hlaváček

Second Shift

1940

Cast

Role: četnický praporčík

Women in Waiting

1940

Cast

Role: myslivecký mládenec

Merry Poverty

1939

Cast

Role: majitel ukradeného auta

The Lord and his Butler

1938

Cast

Role: Ing. Josef Ševčík, člen sportovního klubu

A Step into the Darkness

1938

Cast

Role: Fred Baron

Zborov

1938

Cast

Role: jednoročák Zamrazil, původně divadelní herec

Army Undefeated

1938

Cast

Role: kapitán vojenské akademie

Blackmailer

1937

Cast

Role: účetní Josef Bašek

Virginity

1937

Cast

Role: básník Hejtmánek

Mother-Hen

1937

Cast

Role: Petr Tůma, první muž Olgy

The White Disease

1937

Cast

Role: syn účetního ředitele