Simona Stašová

Actress

Date of birth

19.03.1955

Place of birth

Praha, Československo

Alternative names

Simone Stašová

Filmography

The Devil's Mistress

2016

Cast

Role: Ludmila Babková, matka Baarové

Once Upon a Time in Paradise

2016

Cast

Role: Johanka, Vlastina dcera jako dospělá

Life Is Life

2015

Cast

Role: Jana Sýkorová

Chasing Fifty

2015

Dubbing

Role: Bláža Kunová (rok 2016)

My Naked Diary

2012

Cast

Role: MUDr. Lichá

Watchdog

2012

Cast

Role: Radka

Love Is Love

2012

Cast

Role: Zdena Fuksová

Men in Hope

2011

Cast

Role: tchýně Marta

The Rain Fairy

2010

Cast

Role: Lakotová

From Subway with Love

2005

Cast

Role: Jana

Something Like Happiness

2005

Cast

Role: Součková

Bonds of Blood

2005

Cast

Role: Šiclová

Autumn Spring

2001

Cast

Role: Marcela

Divided We Fall

2000

Cast

Role: sousedka

Victims and Murderers

2000

Cast

Role: Doubravová

Cosy Dens

1999

Cast

Role: Šebková

The Magic Purse

1996

Dubbing

Role: hlas čarodějnice Bludimíry alias Bludimíry z Bludimírova

Passage

1996

Dubbing

Role: hlas prodavačky

Prague Selection

1990

Cast

Role: sekretářka

The Sick White Elephant

1989

Cast

Role: inspektorka kultury Vladana Říhová

Season at the ZOO

1989

Dubbing

Role: hlas kuchařky

A Story from ’88

1989

Cast

Role: Jitka, Annina přítelkyně

Young Girls, Crazy Guys

1989

Cast

Role: Kocmanova matka

Angel Seduces Devil

1988

Dubbing

Role: hlas rajdy Oldřišky Kubelíkové, ženy z Marsu

Tau

1988

Dubbing

Role: hlas uklízečky

Trespassers Not Prohibited

1986

Dubbing

Role: hlas Viky

Landscape with Furniture

1986

Cast

Role: cvičitelka Eliška

Lion the Friend

1985

Cast

Role: maminka Vondráčková

The Five

1985

Cast

Role: zubní instrumentářka Andula Hanáčková, Moničina matka

The Catapulte

1983

Dubbing

Role: hlas dívky 28 let

Partial Eclipse

1982

Cast

Role: zdravotní sestra v internátě

The Monster from the Arcana Galaxy

1981

Dubbing

Role: hlas robotky Andry

Eugene among Us

1981

Cast

Role: dívka v parku

The Bulldogs and the Cherries

1981

Cast

Role: servírka v Intercontinentalu

How to Take in a Lawyer

1980

Cast

Role: pomocnice v kuchyni

The Postman

1979

Cast

Role: prodavačka Erika

Kamil Morávek's Easter

1978

Cast

Role: sekretářka Margit

The Route

1978

Dubbing

Role: hlas koordinátorky

Centaurs

1978

Dubbing

Role: hlas dcery řidiče Juana

The Hic Team

1976

Cast

Role: Marie, Fouskova manželka

The Cape of Good Hope

1975

Cast

Role: polská dívka Wanda

This Is How Love Begins...

1975

Cast

Role: učnice Smrčková zvaná Mihule

Awards

Vítěz

Event: 21. ročník celostátní rozhlasové ankety Šarmantní osobnost roku 2016

2017
Hradec Králové / Czech Republic

Vítěz

Festival: 37. festival české filmové a televizní komedie Novoměstský hrnec smíchu Nové Město nad Metují

2015
Nové město nad Metují / Czech Republic
Life Is Life

Vítěz

Event: 16. ročník ankety Českého rozhlasu Neviditelný herec za sezonu 2011/2012

2012
Praha / Czech Republic

Vítěz

Event: 11. ceny Novoborské akademie spojených kinematografií Asociace provozovatelů kin ČR

2011
Nový Bor / Czech Republic
výroční cena za nejlepší ženský herecký výkon za roli tchyně
Men in Hope

Vítěz

Event: Cena Thálie 2007

2008
Praha / Czech Republic
udělena v oboru činohra Hereckou asociací