Miloš Brož

dramaturg, filmový pracovník

Datum narození

27.04.1920

Místo narození

Československo

Datum úmrtí

05.04.1980

Místo úmrtí

Praha, Československo

Filmografie

Revue na zakázku

1982

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Tajemství hradu v Karpatech

1981

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Víkend bez rodičů

1981

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Křtiny

1981

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

V podstatě jsme normální

1981

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Pozor, vizita!

1981

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Hodina života

1981

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Rukojmí v Bella Vista

1980

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Trhák

1980

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Rytmus 1934

1980

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Postřižiny

1980

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Blues pro EFB

1980

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Zlatá slepice

1980

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Romaneto

1980

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Smrt stopařek

1979

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Pátek není svátek

1979

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Trasa

1978

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Pumpaři od Zlaté podkovy

1978

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Čistá řeka

1978

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Báječní muži s klikou

1978

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Jen ho nechte, ať se bojí

1977

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Příběh lásky a cti

1977

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Adéla ještě nevečeřela

1977

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Smrt na černo

1976

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Noc klavíristy

1976

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

„Marečku, podejte mi pero!“

1976

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Dobrý den město

1976

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Náš dědek Josef

1976

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Cirkus v cirkuse

1975

DramaturgieVýrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Romance za korunu

1975

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Hřiště

1975

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Sarajevský atentát

1975

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Hudba kolonád

1975

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Prodaná nevěsta

1975

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Lidé z metra

1974

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Hvězda padá vzhůru

1974

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Muž z Londýna

1974

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Kdo hledá zlaté dno

1974

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Drahé tety a já

1974

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Tři chlapi na cestách

1973

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Noc na Karlštejně

1973

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Kronika žhavého léta

1973

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Pokus o vraždu

1973

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Morgiana

1972

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Akce Bororo

1972

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Zpívající film

1972

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Smrt si vybírá

1972

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Ukradená bitva

1972

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Smrt černého krále

1971

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Svědectví mrtvých očí

1971

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Slaměný klobouk

1971

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Psi a lidé

1971

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Šance

1971

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Vražda v hotelu Excelsior

1971

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Ďábelské líbánky

1970

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí a vedoucí dramaturgické skupiny

Svatá hříšnice

1970

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí a vedoucí dramaturgické skupiny

Na kolejích čeká vrah

1970

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí a vedoucí dramaturgické skupiny

Partie krásného dragouna

1970

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Pěnička a Paraplíčko

1970

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Luk královny Dorotky

1970

Výrobní skupina

vedoucí dramaturgické skupiny

Přehlídce velím já!

1969

NámětScénářVýrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Utrpení mladého Boháčka

1969

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Touha zvaná Anada

1969

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí a vedoucí dramaturgické skupiny

Světáci

1969

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Odvážná slečna

1969

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Ezop

1969

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Třináctá komnata

1968

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Šíleně smutná princezna

1968

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Pražské noci

1968

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Nejlepší ženská mého života

1968

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Bylo čtvrt a bude půl

1968

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Ta naše písnička česká

1967

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Přísně tajné premiéry

1967

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Pension pro svobodné pány

1967

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Muž, který stoupl v ceně

1967

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Klec pro dva

1967

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Čtyři v kruhu

1967

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Ženu ani květinou neuhodíš

1966

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Vražda po našem

1966

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Poslední růže od Casanovy

1966

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Poklad byzantského kupce

1966

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Dva tygři

1966

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Dáma na kolejích

1966

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Strašná žena

1965

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Třicet jedna ve stínu

1965

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Škola hříšníků

1965

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Obchod na korze

1965

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Bílá paní

1965

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Alibi na vodě

1965

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Sběrné surovosti

1965

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Starci na chmelu

1964

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Obžalovaný

1964

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Místo v houfu

1964

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Limonádový Joe aneb Koňská opera

1964

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Komedie s Klikou

1964

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Dobrodružství s nahým klukem

1964

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Začít znova

1963

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Tři chlapi v chalupě

1963

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Smrt si říká Engelchen

1963

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Pršelo jim štěstí

1963

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Král Králů

1963

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Cesta hlubokým lesem

1963

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Král komiků

1963

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Deštivý den

1962

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Praha nultá hodina

1962

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Poslední etapa

1962

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Oranžový měsíc

1962

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Horoucí srdce

1962

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Dva z onoho světa

1962

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Labyrint srdce

1961

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Zbabělec

1961

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Spadla s měsíce

1961

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Každá koruna dobrá

1961

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Florián

1961

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Osení

1960

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Vyšší princip

1960

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Chlap jak hora

1960

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Národní umělec Zdeněk Štěpánek

1960

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Letiště nepřijímá

1959

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Konec cesty

1959

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Kam čert nemůže

1959

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Dařbuján a Pandrhola

1959

Výrobní skupina

vedoucí dramaturg tvůrčí skupiny

Ocenění

Vítěz

Akce: Pamětní medaile ke 20. výročí osvobození ČSSR

1965
Praha / Československo
Pamětní medaile ke 20. výročí osvobození ČSSR