ČESKÁ TELEVIZE

Televizní společnost

Alternativní jména

Česká televize Praha, ČT (zkratka)

Filmografie

Identita ES

2022

VýrobceCopyright

Svéráz českého rybolovu

2021

VýrobceCopyright

Můj život s Bohuslavem Martinů

2021

Vizuální efektyPostprodukceVýrobceCopyright

René – Vězeň svobody

2021

VýrobceCopyright

Zákon lásky

2021

PostprodukceVýrobceCopyright

obraz
koprodukce

Rekonstrukce okupace

2021

VýrobceCopyrightPostprodukce

zvuk

Jednotka intenzivního života

2021

VýrobceCopyright

Manželství

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Stingl – Malý velký Okima

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Milan Kundera: Od Žertu k Bezvýznamnosti

2021

PostprodukceVýrobceCopyright

obraz
koprodukce

Chyby

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Sny o toulavých kočkách

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Budiž voda!

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Marťanské lodě

2021

VýrobceCopyrightPostprodukce

koprodukce
obraz

Atlas ptáků

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Kurz manželské touhy

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Okupace

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Každá minuta života

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Láska pod kapotou

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Kryštof

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Prvok, Šampón, Tečka a Karel

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Jak jsem se stala partyzánkou

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Myši patří do nebe

2021

VýrobceCopyright

koprodukce

Anny

2020

VýrobceCopyright

Pouť krkonošská

2020

VýrobceCopyrightPostprodukce

obraz

Příběh tantry

2020

PostprodukceVýrobceCopyright

obraz

Havel

2020

VýrobceCopyright

Svět podle Muchy

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Modelář

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Mlsné medvědí příběhy v kinech

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Jan Jedlička: Stopy krajiny

2020

PostprodukceVýrobceCopyright

obraz
koprodukce

Nová šichta

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Šarlatán

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Bábovky

2020

VýrobceCopyright

Bourák

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Osobní život díry

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Karel

2020

Výrobce

spolupráce

Můj otec Antonín Kratochvíl

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Na krev

2020

VýrobceCopyright

Krajina ve stínu

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Karel Svoboda – Šťastná léta

2020

CopyrightVýrobcePostprodukce

koprodukce
zvuk

V síti

2020

CopyrightVýrobce

koprodukce

V síti: Za školou

2020

CopyrightVýrobce

koprodukce

Psí láska

2020

VýrobceCopyright

V síti 18+

2020

CopyrightVýrobce

koprodukce

Jak Bůh hledal Karla

2020

CopyrightVýrobce

koprodukce

Vlci na hranicích

2020

CopyrightVýrobce

Tichý společník

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Meky

2020

PostprodukceSpolupráceVýrobceCopyright

obraz
přepisy archivních materiálů

Gorbačov. Ráj

2020

Vizuální efektyPostprodukceCopyrightVýrobce

obraz
koprodukce

K2 vlastní cestou

2020

CopyrightVýrobce

koprodukce

Přes hranici

2020

VýrobceCopyright

koprodukce

Moje století

2019

VýrobceCopyright

Forman vs. Forman

2019

VýrobceCopyright

Teroristka

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Manželské etudy: Nová generace

2019

VýrobceCopyright

Univerzity a svoboda

2019

VýrobceCopyright

Letní hokej

2019

PostprodukceVýrobceCopyright

Úhoři mají nabito

2019

VýrobceCopyright

Pat & Mat Kutilské trampoty

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Nabarvené ptáče

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Bluesman

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

TvMiniUni: Zloděj otázek

2019

VýrobceCopyright

Poslední aristokratka

2019

VýrobceCopyright

Pražské orgie

2019

VýrobceCopyright

Morava, krásná zem III.

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Viva video video viva

2019

VýrobceCopyright

Ztracený břeh

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Sarkofág pro královnu

2019

VýrobceCopyright

Chci tě, jestli to dokážeš

2019

PostprodukceVýrobceCopyright

Jaroslav Kučera Zblízka

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Na střeše

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Jiří Trnka: Nalezený přítel

2019

VýrobceCopyright

spolupráce

Trabantem tam a zase zpátky

2019

CopyrightVýrobce

koprodukce

Skleněný pokoj

2019

VýrobceCopyright

Hodinářův učeň

2019

VýrobceCopyright

Dunaj vědomí

2019

CopyrightVýrobce

koprodukce

Staříci

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Národní třída

2019

VýrobceCopyright

Vlastníci

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Hurá na pohádky

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Mňamózní svačinka

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Hurá na borůvky

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Pozdrav od strýčka

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Kiruna – překrásný nový svět

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

FREM

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Žáby bez jazyka

2019

CopyrightVýrobce

koprodukce

Amnestie

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

The Sound Is Innocent

2019

VýrobceCopyright

Uzly a pomeranče

2019

CopyrightVýrobce

koprodukce

Cesta do nemožna

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Provinční městečko E

2019

VýrobceCopyright

koprodukce

Budiž světlo

2019

CopyrightVýrobce

koprodukce

Bohu žel

2018

CopyrightVýrobce

Archa světel a stínů

2018

VýrobceCopyright

Hastrman

2018

VýrobceCopyrightPostprodukce

koprodukce
zvuk

Na krátko

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Tátova volha

2018

CopyrightVýrobce

Pat & Mat znovu v akci

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

Domestik

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Kibera: Příběh slumu

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

King Skate

2018

VýrobceCopyrightSpolupráce

technická spolupráce a přepisy archivních materiálů

Jan Palach

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Doktor Martin: Záhada v Beskydech

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

V Mosulu

2018

VýrobceCopyright

Pasažéři

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Pat & Mat zimní radovánky

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Ten, kdo tě miloval

2018

VýrobceCopyright

Prezident Blaník

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

Hmyz

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

Odborný dohled nad výkladem snu

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

Chata na prodej

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Toman

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

Všechno bude

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Dobrý život sokola Bendy

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

Důvěrný nepřítel

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Čertí brko

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Chůze a běhy

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Můj neznámý vojín

2018

VýrobceCopyright

Chvilky

2018

VýrobceCopyright

Cirkus Rwanda

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

Zlatý podraz

2018

CopyrightVýrobce

Kapela

2018

VýrobceCopyright

Tlumočník

2018

CopyrightVýrobce

koprodukce

Dobrá smrt

2018

VýrobceCopyright

koprodukce

Svědkové Putinovi

2018

PostprodukceVýrobceCopyright

koprodukce

Okupace 1968

2018

PostprodukceCopyrightVýrobce

obraz

Máma z basy

2017

CopyrightVýrobce

Universum Brdečka

2017

CopyrightVýrobce

Camino na kolečkách

2017

Postprodukce

zvuk

Český Alláh

2017

CopyrightVýrobce

Přání k mání

2017

CopyrightVýrobce

Červená

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

Zahradnictví: Dezertér

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

Zahradnictví: Rodinný přítel

2017

VýrobceCopyright

koprodukce

Zahradnictví: Nápadník

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

Kvarteto

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

Selský rozum

2017

CopyrightVýrobce

Strnadovi

2017

VýrobceCopyright

Nechte zpívat Mišíka

2017

CopyrightVýrobce

Svět podle Daliborka

2017

VýrobceCopyright

koprodukce

Nerodič

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

Sbohem děcáku

2017

VýrobceCopyright

koprodukce

Švéd v žigulíku

2017

CopyrightVýrobce

Planeta Česko

2017

VýrobceCopyright

Nina

2017

VýrobceCopyright

koprodukce

O Červené Karkulce

2017

VýrobceCopyright

Skokan

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

8 hlav šílenství

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

Křižáček

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

Lajka

2017

CopyrightVýrobce

koprodukce

Sama

2017

CopyrightVýrobce

Bába z ledu

2017

VýrobceCopyright

koprodukce

Po strništi bos

2017

CopyrightVýrobce

Batalives: Baťovské životy

2017

VýrobceCopyright

Přes kosti mrtvých

2017

VýrobceCopyright

koprodukce

Miluj mě, jestli to dokážeš

2016

CopyrightVýrobce

Normální autistický film

2016

CopyrightVýrobce

koprodukce

Slepý Gulliver

2016

PostprodukceCopyrightVýrobce

obraz, zvuk
koprodukce

Jiří & Otto Bubeníček

2016

CopyrightVýrobce

Anděl Páně 2

2016

CopyrightVýrobce

koprodukce

Vzrušení

2016

CopyrightPostprodukceVýrobce

Zkáza krásou

2016

Výrobce

Teorie tygra

2016

VýrobceCopyright

koprodukce

Trabantem do posledního dechu

2016

CopyrightVýrobce

Smrtelné historky

2016

CopyrightVýrobce

koprodukce

Girl Power

2016

PostprodukceCopyrightVýrobce

Instalatér z Tuchlovic

2016

VýrobceCopyright

koprodukce

Lichožrouti

2016

CopyrightVýrobce

koprodukce

Vlk z Královských Vinohrad

2016

CopyrightVýrobce

koprodukce

RINO – Příběh špiona

2016

CopyrightVýrobce

Krycí jméno Holec

2016

CopyrightVýrobce

Zákon Helena

2016

VýrobceCopyright

Díra v hlavě

2016

VýrobceCopyright

koprodukce

Richard Müller: Nepoznaný

2016

CopyrightVýrobce

koprodukce

Jmenuji se Hladový Bizon

2016

VýrobceCopyright

Na draka

2016

Výrobce

koprodukce

Zloději zelených koní

2016

VýrobceCopyright

koprodukce

Bratříček Karel

2016

CopyrightVýrobce

Masaryk

2016

VýrobceCopyright

koprodukce

Rudý kapitán

2016

CopyrightVýrobce

koprodukce

Ani ve snu!

2016

CopyrightVýrobce

Učitelka

2016

VýrobceCopyright

Nebezpečný svět Rajka Dolečka

2015

CopyrightVýrobce

koprodukce

Filmový dobrodruh Karel Zeman

2015

VýrobceCopyright

Nikdy nejsme sami

2015

VýrobceCopyright

koprodukce

Rodinný film

2015

CopyrightVýrobce

koprodukce

Prach

2015

VýrobceCopyright

koprodukce

Pára nad řekou

2015

CopyrightVýrobce

Cesta do Říma

2015

VýrobceCopyright

koprodukce

Domácí péče

2015

Výrobce

koprodukce

Fotograf

2015

Výrobce

Gangster Ka

2015

Výrobce

koprodukce

Kobry a Užovky

2015

Výrobce

koprodukce

Laputa

2015

Výrobce

koprodukce

Ztraceni v Mnichově

2015

Výrobce

Boží mlýny

2015

Výrobce

koprodukce

Cesta vzhůru

2015

Výrobce

Mallory

2015

Výrobce

Mánes na vodě

2015

Výrobce

Takovej barevnej vocas letící komety

2015

Výrobce

koprodukce

Češi proti Čechům

2015

Výrobce

Malý Pán

2015

Výrobce

koprodukce

Gangster Ka: Afričan

2015

Výrobce

koprodukce

Rosa & Dara a jejich velká dobrodružství

2015

CopyrightVýrobce

koprodukce

Očima fotografky

2015

PostprodukceCopyrightVýrobce

koprodukce

V paprscích slunce

2015

CopyrightVýrobce

koprodukce

Koza

2015

Výrobce

koprodukce

Wilsonov

2015

Výrobce

koprodukce

První sníh

2015

VýrobceCopyright

Filmová lázeň

2015

CopyrightVýrobcePostprodukce

koprodukce
zvuk

Malá z rybárny

2015

Výrobce

koprodukce

Stále spolu

2014

VýrobceCopyright

Jak jsme hráli čáru

2014

CopyrightVýrobce

koprodukce

Krásno

2014

Výrobce

koprodukce

Danielův svět

2014

Výrobce

Andělé všedního dne

2014

Výrobce

koprodukce

Cesta ven

2014

Výrobce

koprodukce

Všiváci

2014

Výrobce

koprodukce

Díra u Hanušovic

2014

Výrobce

koprodukce

Místa

2014

Výrobce

koprodukce

MY 2

2014

Výrobce

koprodukce

Parádně pokecal

2014

Výrobce

koprodukce

Pojedeme k moři

2014

Výrobce

koprodukce

Česká pivní válka

2014

Výrobce

Husí kůže – Zimomriavky

2014

Výrobce

koprodukce

Jáma

2014

Výrobce

Je nám spolu dobře

2014

Výrobce

Magický hlas rebelky

2014

Výrobce

Olga

2014

Výrobce

koprodukce

Pirátské sítě

2014

Výrobce

Plán

2014

Výrobce

Ztracen 45

2014

Výrobce

Gottland

2014

Výrobce

Vejška

2014

Výrobce

koprodukce

V tichu

2014

Výrobce

koprodukce

Felvidék – Horní země

2014

Výrobce

koprodukce

Vlna vs. břeh

2014

Výrobce

Poslední z Aporveru

2014

Výrobce

koprodukce

Fair Play

2014

Výrobce

koprodukce

Show!

2013

CopyrightVýrobce

DK

2013

CopyrightVýrobce

Kovář z Podlesí

2013

CopyrightVýrobce

koprodukce

Revival

2013

VýrobceCopyright

koprodukce

Vojta Lavička: Nahoru a dolů

2013

VýrobceCopyright

Život s Kašparem

2013

VýrobceCopyright

Colette

2013

VýrobceCopyright

koprodukce

Hledá se prezident

2013

VýrobceCopyright

Husiti

2013

VýrobceCopyright

koprodukce

Jako nikdy

2013

VýrobceCopyright

koprodukce

Křídla Vánoc

2013

VýrobceCopyright

koprodukce

Líbánky

2013

CopyrightVýrobce

koprodukce

Sametoví teroristé

2013

VýrobceCopyright

koprodukce

Rozkoš

2013

CopyrightVýrobce

koprodukce

Zuzana Michnová – Jsem slavná tak akorát

2013

PostprodukceVýrobceTrikyCopyright

Kauza Cervanová

2013

Výrobce

koprodukce

Hoteliér

2013

Výrobce

Roura

2013

Výrobce

Eugéniové

2013

Výrobce

Šmejdi

2013

VýrobceCopyright

koprodukce

Klauni

2013

CopyrightVýrobce

koprodukce

Můj pes Killer

2013

VýrobceCopyright

koprodukce

Zázrak

2013

Výrobce

Návrat Agnieszky H.

2013

Výrobce

koprodukce

Všechny moje děti

2013

CopyrightVýrobce

koprodukce

Láska, soudruhu!

2013

Výrobce

koprodukce

Detektiv Down

2013

Výrobce

koprodukce

Fulmaya, děvčátko s tenkýma nohama

2013

CopyrightVýrobcePostprodukce

obraz

Občan K. Ztohoven

2012

VýrobceCopyrightPostprodukce

zvuk

Posel

2012

VýrobceCopyrightVizuální efekty

triková postprodukce

Odpad město smrt

2012

VýrobceCopyright

Země česká, domov Tvůj!

2012

VýrobceCopyright

koprodukce

Láska je láska

2012

VýrobceCopyright

Největší přání

2012

VýrobceCopyright

Cesta do lesa

2012

VýrobceCopyright

koprodukce

Čtyři slunce

2012

CopyrightVýrobce

koprodukce

Váňa

2012

VýrobceCopyright

Vrásky z lásky

2012

CopyrightVýrobce

koprodukce

Tady hlídám já

2012

VýrobceCopyright

koprodukce

Věra 68

2012

CopyrightVýrobce

koprodukce

Soukromý vesmír

2012

CopyrightVýrobce

koprodukce

Ocenění

Vítěz

Festival: Arts&Film 2011 Telč – 7. evropský filmový festival o umění

2011
Telč / Česká republika
Cena Česká inspirace za televizní cyklus Toulavá kamera (The Wandering Camera, r. Iveta Toušlová, Josef Maršál, 2011)

Vítěz

Festival: 10. mezinárodní festival filmů a televizních pořadů o technických a průmyslových památkách se zaměřením na vědeckou spolupráci a cestovní ruch – TECHNÉ Ostrava

2011
Ostrava / Česká republika
hlavní festivalová cena Ostravská Venuše pro nejlepší film nebo televizní pořad za televizní dokument Cuesta Bella aneb Dějuplné Hřebečsko (Cuesta Bella or Action-packed Hřebeč Region, r. Lumír Moučka, 2010)

Vítěz

Akce: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Česká republika
Elsa 2010 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní dramatický pořad (hraný) za film Katyň (Katyń, r. Andrzej Wajda, 2007, Polsko) – ČT1

Vítěz

Akce: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Česká republika
Elsa 2010 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší publicistický a diskusní pořad Historie.cs (History.cs, vedoucí projektu Čestmír Franěk, 2010) – ČT2

Vítěz

Akce: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Česká republika
Elsa 2010 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší dokument v původní domácí tvorbě za titul Neznámí hrdinové (Unknown Heroes, vedoucí projektu Čestmír Franěk, 2010) – ČT2

Vítěz

Akce: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Česká republika
Elsa 2010 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší pořad původní televizní dramatické tvorby Nespavost (Insomnia, r. Lenka Wimmerová, 2009) – ČT1

Vítěz

Akce: 7. výroční televizní ceny ELSA

2010
Praha / Česká republika
Elsa 2010 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní pořad (nehraný) Hitler a Mussolini (Hitler & Mussolini – Eine brutale Freundschaft, r. Ullrich Kasten, Hans von Brescius, 2007, SRN) – ČT2

Vítěz

Akce: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Česká republika
Elsa 2009 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší publicistický a diskusní pořad Na plovárně (In the Swimming Pool, r. Jan Hojtaš)

Vítěz

Akce: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Česká republika
Elsa 2009 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní pořad (nehraný) Komunismus: Historie jedné iluze (Communism: The History of an Illusion, r. Christian Weisenborn, 2006, SRN)

Vítěz

Akce: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Česká republika
Elsa 2009 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší televizní magazín Retro (vedoucí autorského týmu Michal Petrov)

Vítěz

Akce: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Česká republika
Elsa 2009 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní dramatický pořad (hraný) za 6 filmů významného francouzského režiséra Françoise Truffauta (six films by renowned French director François Truffaut)

Vítěz

Akce: 6. výroční televizní ceny ELSA

2009
Praha / Česká republika
Elsa 2009 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zábavný pořad v původní domácí tvorbě za Všechnopárty (Everything Party, r. Viktor Polesný)

Vítěz

Akce: 5. výroční televizní ceny ELSA

2008
Praha / Česká republika
Elsa 2008 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní pořad (nehraný) Osmašedesátý (68, r. Patrick Rotman, 2008, FR)

Vítěz

Akce: 5. výroční televizní ceny ELSA

2008
Praha / Česká republika
Elsa 2008 udělena Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší publicistický a diskusní pořad Historie.cs (History.cs)

Vítěz

Festival: 41. mezinárodní festival turistických filmů a videosnímků TOURFILM 2008 souběžně s 15. národním festivalem filmů, videozáznamů a multimédií o regionech v cestovním ruchu TOUR REGION FILM 2008

2008
Karlovy Vary / Česká republika
2. cena v kategorii III – televizní dokumentární a publicistické filmy do 60 minut za kolekci televizních filmů z cyklu Na cestě (On the Road), udělena na Tourfilmu

Vítěz

Festival: 7. mezinárodní festival filmů a televizních pořadů o technických a průmyslových památkách se zaměřením na vědeckou spolupráci a cestovní ruch – TECHNÉ Ostrava 2008

2008
Ostrava / Česká republika
čestné uznání odborné poroty za soubory dokumentů cyklů Toulavá kamera (The Wandering Camera) a Objektiv (An Objective Lens), věnovaných technickým památkám a řemeslům; udělena Redakci zpravodajství

Vítěz

Akce: 4. výroční televizní ceny ELSA

2007
Praha / Česká republika
Elsa 2007 udělená Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní dramatický pořad (hraný) Speer a Hitler – 3 díly (Speer und er – 3 parts, r. Heinrich Breloer, 2005, SRN)

Vítěz

Festival: 40. mezinárodní festival turistických filmů a videosnímků TOURFILM souběžně se 14. národním festivalem filmů, videozáznamů a multimédií o regionech v cestovním ruchu TOUR REGION FILM

2007
Karlovy Vary / Česká republika
3. cena v kategorii I – filmy, udělena na Tour Region Filmu za televizní cyklus Na cestě po ... (On the Road through..., 2007)

Vítěz

Festival: 40. mezinárodní festival turistických filmů a videosnímků TOURFILM souběžně se 14. národním festivalem filmů, videozáznamů a multimédií o regionech v cestovním ruchu TOUR REGION FILM

2007
Karlovy Vary / Česká republika
2. cena v kategorii III – televizní dokumentární a publicistické filmy do 60 minut udělena na Tourfilmu za cyklus Na cestě po... (On the Road through..., 2007)

Vítěz

Akce: 4. výroční televizní ceny ELSA

2007
Praha / Česká republika
Elsa 2007 udělená Českou filmovou a televizní akademií za nejlepší zahraniční televizní pořad (nehraný) Goebbelsův pokus – 2 díly (Das Goebbels – Experiment/The Goebbels Experiment – 2 parts, r. Lutz Hachmeistert, 2004, SRN – Velká Británie)